Redmi 10 Fastboot'ta kalıyor

İstersen Mi Flash ile istersen CMD ile. İşlemcin MediaTek olduğundan bypass bootoader yöntemi de var fakat acelen yoksa tavsiye etmem.

İstersen Mi Flash ile istersen CMD ile. İşlemcin MediaTek olduğundan bypass bootoader yöntemi de var fakat acelen yoksa tavsiye etmem.
sizin bu attığınız konudaki yöntemi deniyecektim hocam 1. sayfada falan olması gerekli.

tavsiye etmiyorsanız başlamayayım hocam.

Telefon şu an açılmıyor mu? Bekleyemem diyorsun onu da yapabilirsin.
Hocam açılıyor sonra aşşağıda şey yazıyor system yanıt vermiyor arayüz yanıt vermiyor bekle diyorum 2 3 saniye sonra yeniden çıkıyor. Sonra telefon durduk yere donuyor 3 tuşa aynı anda basılı tutup yeniden başlatıyorum yeniden başlaması çok uzun sürüyor ve çok donuyor. Telefonumun ekranı çıkmıştı arka flex bandı yırtılmıştı şarj almıyordu ekran değiştirttim ondan önce böyle sorunlarım yoktu bende anlamadım ama verdiğim servise de güveniyorum. (Servis resmi distribütör değil).

İstersen onu da kullanabilirsin. Rom atınca yine düzelmezse yaptırdığın yere git.

İstersen onu da kullanabilirsin. Rom atınca yine düzelmezse yaptırdığın yere git.
Hocam denedimde bu çalışmıyor basıyorum 2. görseldeki hata geliyor
1692719529882.png

1692719569309.png

Geri
Yukarı