Redmi 10C nasıldır?

Redmi 10C nasıl bir telefon biraz bahseder misiniz? Kullananlar veya kullanmış olanlar görüşlerini aktarabilir mi? Ve şu an alırsam Android 12 olarakmı gelir 11 olarakmı.

İğrenç bir telefondur kendisi az daha arttırıp 10s almak daha mantiklidir. Androif 11 ile geliyordu sabki.ben onermem

Telefonu aldım sana şu anki yazdığım telefon ve PUBG de akıcı HD de dahil 60 alıyor ve eminim ki 60Hz olmasa akıcı da 60'ın üstüne net çıkar.

Game Turbo'ya bakıp söylemeyin isterdeniz.

İğrenç bir telefondur kendisi az daha arttırıp 10s almak daha mantiklidir. Androif 11 ile geliyordu sabki.ben onermem

Game Turbo'ya bakıp söylemeyin isterdeniz.
1.si iğrenç değil tam bir fiyat performans ürünü ben kalitesini aldığım fiyata göre çok uygun görüyorum performansında iyi bir hatasını görmedim inşallah da görmem genel olarak memnunum oyunlarda performansı iyi tüm oyunları oynayacaksanız üstündeki telefonlara yönelebilirsiniz bu arada Android 12 ve mıuı 13 olarak geliyor şuanda ise Android 13 ve mıuı 14.
2.si game turbo ya bakmadım sistemin kendi fps değerlerine baktım geliştirici seçeneklerinde frame monitör e benzer seçenek vardı ordan baktım kullanmadan bilmeden uydurmayın tecrübeliymişsiniz gibi Türk milleti öyle de

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-16-22-27-35-620_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-10-16-22-27-35-620_com.android.settings.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 15
Game Turbo'ya bakarak söylüyorsanız ne yazıktır ki o yanlış.

GS'me Turbo değil bak dostum biliyormuş gibi yapıyorsunuz ama tecrübesizsiniz bende değilim ama geliştirici seçenekleriden ekranın kendi orjşnaldir değerlerini bakıyorum kontrol ettim Game Turbo ile arasında fark var gerçek değerleri gösteriyor bilmeden konuşmayın elimde şu anda ben test ettim

1.si iğrenç değil tam bir fiyat performans ürünü ben kalitesini aldığım fiyata göre çok uygun görüyorum performansında iyi bir hatasını görmedim inşallah da görmem genel olarak memnunum oyunlarda performansı iyi tüm oyunları oynayacaksanız üstündeki telefonlara yönelebilirsiniz bu arada Android 12 ve mıuı 13 olarak geliyor şuanda ise Android 13 ve mıuı 14.
2.si game turbo ya bakmadım sistemin kendi fps değerlerine baktım geliştirici seçeneklerinde frame monitör e benzer seçenek vardı ordan baktım kullanmadan bilmeden uydurmayın tecrübeliymişsiniz gibi Türk milleti öyle de
Bilmeden uydurmayın 🤓?
10S Kullanıcısı olarak Daha İyi 10S 10C'de kullandım çoğu telefonu denemeli veya geçici süreyle kullandım ve deneyimim var.

1.si iğrenç değil tam bir fiyat performans ürünü ben kalitesini aldığım fiyata göre çok uygun görüyorum performansında iyi bir hatasını görmedim inşallah da görmem genel olarak memnunum oyunlarda performansı iyi tüm oyunları oynayacaksanız üstündeki telefonlara yönelebilirsiniz bu arada Android 12 ve MIUI 13 olarak geliyor şu anda ise Android 13 ve MIUI 14.
2.si Game Turbo'ya bakmadım sistemin kendi FPS değerlerine baktım geliştirici seçeneklerinde frame monitör e benzer seçenek vardı oradan baktım kullanmadan bilmeden uydurmayın tecrübeliymişsiniz gibi Türk milleti öyle de.

Game Turbo fake dostum.
Ayrıca TR ROM'da bu kadar memnunsan endoya geç.

Bilmeden uydurmayın 🤓?
10S Kullanıcısı olarak Daha İyi 10S 10C'de kullandım çoğu telefonu denemeli veya geçici süreyle kullandım ve deneyimim var.
10s kötü dedimmi bidaha oku fiyatına göre ön plana çıkıyor ben memnunum alınır mı bence alınır pişman değilim Yaparsanız da yakınlarınızda mahalleden biyere 3000 e satar üstüne Bi o kadar da ekler daha iyisini alırsınız ben daha 3 4 aydır kullanıyorum istersem bunu yapabilirim de

GS'me Turbo değil bak dostum biliyormuş gibi yapıyorsunuz ama tecrübesizsiniz bende değilim ama geliştirici seçenekleriden ekranın kendi orjşnaldir değerlerini bakıyorum kontrol ettim Game Turbo ile arasında fark var gerçek değerleri gösteriyor bilmeden konuşmayın elimde şu anda ben test ettim.

PUBG de 60 FPS sabit al SS at bana inanayım ok?

10s kötü dedimmi bidaha oku fiyatına göre ön plana çıkıyor ben memnunum alınır mı bence alınır pişman değilim Yaparsanız da yakınlarınızda mahalleden biyere 3000 e satar üstüne Bi o kadar da ekler daha iyisini alırsınız ben daha 3 4 aydır kullanıyorum istersem bunu yapabilirim de
Ne kadar'a aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı