Redmi 10C NFC var mı?

çaresiz1432

Decapat
Daha fazla  
Selamunaleyküm arkadaşlar Redmi 10c kullanıyorum. Giriş seviyesi bir telefon olmasına rağmen NFC desteği olması iyi diyen bir adam gördüm YouTube'da. Doğru mudur, var mıdır? Ben bilmiyorum bir kişide yoruma global da yok, var falan gibi bir şey yazmış.

Son düzenleme:
Maalesef Türkiye pazarındaki sürümlerde bulunmuyor. Zaten @105993 hocamın attığı bağlantıda da NFC özelliğinin pazara bağlı olarak bulunup bulunmama durumunun değişebileceği söyleniyor.

Maalesef Türkiye pazarındaki sürümlerde bulunmuyor. Zaten @105993 hocamın attığı bağlantıda da NFC özelliğinin pazara bağlı olarak bulunup bulunmama durumunun değişebileceği söyleniyor.

Türkiye dışı sürüm yüklenebilirse NFC olur mu?

Nasıl aktif olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye dışı sürüm yüklenebilirse NFC olur mu?

Nasıl aktif olur

Tahminimce doğrudan donanımsal olarak NFC özelliği Türkiye pazarına sunulmamış. Durduk yere yazılımsal bir kısıt koyacaklarını sanmıyorum. Yurt dışından almanın da bu harç fiyatlarıyla makul olacağını sanmam.

Tahminimce doğrudan donanımsal olarak NFC özelliği Türkiye pazarına sunulmamış. Durduk yere yazılımsal bir kısıt koyacaklarını sanmıyorum. Yurt dışından almanın da bu harç fiyatlarıyla makul olacağını sanmam.
Noluyo yani hocam donanımsal konuşma Türkçe konuş benle

Hocam bölgeye ve bölge pazarlayıcısına göre değişiyor. Standart olarak var gözüküyor ama bizim bölgede kullanıma açılanlarda yok.
Bölgemi ayarlardan değiştirirsem yada farklı bölgenin sistemini yüklersem nolur

Geri
Yukarı