Redmi 11s Genshin Impact kaldırır mı?

İşletim sistemi
Android

candogan21

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçen günlerde Redmi 11s aldım da Genshin Impact indirmeyi düşünüyorum fakat süperbix üzerinden indireceğim için sınırlı olan internetimden indireceğim. 10-15 GB olduğunu biliyorsunuzdur. Oyunu bu yüzden indirip kaldırmazsa o kadar internetin çöp olmasını istemiyorum. Aranızda 11s kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen günlerde Redmi 11s aldım da Genshin Impact indirmeyi düşünüyorum fakat süperbix üzerinden indireceğim için sınırlı olan internetimden indireceğim. 10-15 GB olduğunu biliyorsunuzdur. Oyunu bu yüzden indirip kaldırmazsa o kadar internetin çöp olmasını istemiyorum. Aranızda 11s kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Kaldıracağını kesinlikle düşünmüyorum fakat denemekte yarar var.

Kaldırır düşük orta grafiklerle oynarsın ama oyunu indirmesi 20 GB falan diye biliyorum bende Redmi 9 la oynuyorum 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı