Redmi 12C kaç watt ile şarj edilmeli?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:4,00 GB
HDD:TOSHIBA MQ01ABF050
EKRAN KARTI:İntel HD Graphics 620 & Nvidia Geforce 920M Laptop
ANAKART:AsusTek COMPUTER INC. X541UJ
İŞLEMCİ:Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU
Merhaba il dışına çıkıyorum ve telefonumun şarj aleti evde kalmış telefonum Redmi 12C ve şarj aleti 10v idi telefonu bayağı bir özenle kullanıyorum tozlu yerlere falan hiç koymuyorum temizliyorum yere düşürmemeye özen gösteriyorum bilmediğim APK dosyası falan hiç indirmedim bu yüzden ne yapmalıyım telefonun zarar görmemesi için gene 10 wattlık bir şarj aletiyle şarj etsem olur mu veya 5 wattlık falan ya da 10 wattın üzerinde bir şarj aletiyle şarj edersem zarar görür mü?

10 wat kullanın, hangi marka şarj cihazı kullanacaksın?

Şarj aletinin Watt'ından çok markası önemli. Samsung , Apple , Xiaomi, Huawei gibi şarj aletleri kullanacaksanız pek bir sorun olmaz. Çakma kullanmanızı önermem.

Şarj aletinin watt'ından çok markası önemli. Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei gibi şarj aletleri kullanacaksanız pek bir sorun olmaz. Çakma kullanmanızı önermem.

Orijinal Huawei kullanacağım fakat 5 watt wattına önem vermemim sebebi de şimdi gidip 65 waat Xiaomi şarj aleti işe şarj edersem batarya hazar görür falan diye söylüyorum.

10 wat kullanın, hangi marka şarj cihazı kullanacaksın?

10watt yok sanırım 5watt Huawei orijinal şarj aleti var bayağı eski ama sorun olur mu?

Orijinal Huawei kullanacağım fakat 5 watt wattına önem vermemim sebebi de şimdi gidip 65 waat Xiaomi şarj aleti işe şarj edersem batarya hazar görür falan diye söylüyorum.

10watt yok sanırım 5watt Huawei orijinal şarj aleti var bayağı eski ama sorun olur mu?
Hiç birşey olmaz. İsterseniz 240W ile şarj edin. Telefonunuz zaten max 10W ile şarj alacak. Adaptör verse de telefon alamaz yani hızı. Bu yüzden problem olmaz.

Hiçbir şey olmaz. İsterseniz 240W ile şarj edin. Telefonunuz zaten Max 10W ile şarj alacak. Adaptör verse de telefon alamaz yani hızı. Bu yüzden problem olmaz.

Peki tamamdır teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı