Redmi 12C vs General Mobile 21 Plus

seda nur

Yoctopat
Daha fazla  
Redmi 12C 128 GB telefon mu daha iyi yoksa General Mobile 21 Plus 64 GB telefon mu daha iyi? Biraz inceleme yapınca General Mobile fotoğraf çekimi daha iyi fakat diğer donanım kısmında Redmi daha iyi gözüküyor fakat kafam çok karışık.

General Mobile pek önermem geçen gün arkadaşımın GM 22 cihaz durduk yere mavi ekran verdi açılmıyor bir kere açmayı başarabildik onda da Android dosyaları hasarlı diyerek geri kapattı TWRP konusunda çok uğraştırdı kafayı yedi. Eskiden GM 8 cihazımda da başıma gelmişti. SoC açısından pek tercih etmesem de General Mobile'ın yazılım sıkıntısı yüzünden Redmi 12C diyorum hocam.

General Mobile pek önermem geçen gün arkadaşımın GM 22 cihaz durduk yere mavi ekran verdi açılmıyor bir kere açmayı başarabildik onda da Android dosyaları hasarlı diyerek geri kapattı TWRP konusunda çok uğraştırdı kafayı yedi. Eskiden GM 8 cihazımda da başıma gelmişti. SoC açısından pek tercih etmesem de General Mobile'ın yazılım sıkıntısı yüzünden Redmi 12C diyorum hocam.
Cidden öyle bide geçmişte donanım yüzünden kullanıcılarını mağdur etmiş bir marka general Mobile ama derin bir inceleme yapınca pixel oranı general daha yüksek odakli fotoğraf çekiyor kafamı biraz karıştıran bir faktör

Redmi 12C al zaten kanaatim o yöndeydi yine de girip karşılaştırma yaparak tekrar baktım. Her ne kadar MIUI sevmesemde GM21'den iyidir 12C.

HyperOS da gelecek üstelik.

Yeni konular

Geri
Yukarı