General Mobile 21 Plus nasıldır?

Markanın satış sonrasi desteği olayi tamamen yanlış.
Elimizde General Mobile GM5 Plus vardi 2 kere kasasında çatlama oldu adamlar yeni telefon gönderdi nasıl desteği kötü?

Önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere General Mobile eskisi gibi değil.
GM 9 Pro ve yanlış hatırlamıyorsam GM 8 modeline güncelleme sözü verilmişti mesela.
Gerçekten çoğu kişi cihazı o nedenle almıştı çünkü uzun bir güncelleme desteğinden söz ediliyordu.
Ne oldu peki?

Güncelleme getirmeyeceğiz dediler.
GM 20 ve GM 21 serisine güncelleme gelmeme ihtimali çok yüksek ki GM 20 Pro'ya hala güncelleme gelmedi (güvenlik yaması gelmiş sanırım bir tane :( )
Servis hakkında çok çok fazla şikayet var internette.

Ben sadece kendime veya bir kullanıcıya bakarak yorum yapmam.
Kullanıcıların büyük bir bölümü (sayıda önemli değil, alan 10 kişiden kaçı memnun değil mesela) General Mobile markasından şikayetçi.

Ben de yerli diye 2 yıl önce GM8 aldım. İlk alındığında iyi gibiydi zamanla stabilliğini kaybetti, parmak izi çalışmamaya başladı, titreşim bir çalışıyor bir çalışmıyor, güncelleme falan dediler hikayeden ibaret. Bir tanıdıgım GM20 aldı mart ayında şimdi görüntülü görüşmede kilitleniyor uygulamalarda giriş çıkışta kilitleniyor falan memnun değil yani aldığına. Yine de sen bilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yerli diye 2 yıl önce GM8 aldım. İlk alındığında iyi gibiydi zamanla stabilliğini kaybetti, parmak izi çalışmamaya başladı, titreşim bir çalışıyor bir çalışmıyor, güncelleme falan dediler hikayeden ibaret. Bir tanıdıgım GM20 aldı mart ayında şimdi görüntülü görüşmede kilitleniyor uygulamalarda giriş çıkışta kilitleniyor falan memnun değil yani aldığına. Yine de sen bilirsin.

Anladım galiba bu telefonuda almayacağım çok kötü yorum geldi ama fiyatına göre özellikleri çok iyi geldi gözüme çok oyun oynayan biriside değilim hangi telefonu alabilirim ki Max 2100 olacak bütçede yok fazla.
Önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere General Mobile eskisi gibi değil.
GM 9 Pro ve yanlış hatırlamıyorsam GM 8 modeline güncelleme sözü verilmişti mesela.
Gerçekten çoğu kişi cihazı o nedenle almıştı çünkü uzun bir güncelleme desteğinden söz ediliyordu.
Ne oldu peki?

Güncelleme getirmeyeceğiz dediler.
GM 20 ve GM 21 serisine güncelleme gelmeme ihtimali çok yüksek ki GM 20 Pro'ya hala güncelleme gelmedi (güvenlik yaması gelmiş sanırım bir tane :( )
Servis hakkında çok çok fazla şikayet var internette.

Ben sadece kendime veya bir kullanıcıya bakarak yorum yapmam.
Kullanıcıların büyük bir bölümü (sayıda önemli değil, alan 10 kişiden kaçı memnun değil mesela) General Mobile markasından şikayetçi.

Anladım gene bu özelliklerde başka hangi telefon alabilirim?

Anladım galiba bu telefonuda almayacağım çok kötü yorum geldi ama fiyatına göre özellikleri çok iyi geldi gözüme çok oyun oynayan biriside değilim hangi telefonu alabilirim ki Max 2100 olacak bütçede yok fazla.

Redmi 9 var 64 GB.

Oukitel C21 bu cihazdan çok daha iyi (markayı saymazsak).

Redmi 9 alabilirsiniz.

Bütçe biraz artarsa C25 daha mantıklı bir tercih olur.

Geri
Yukarı