Redmi 12'ye format atınca IMEI silindi

Dreambender

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi telefona reset atınca resimde görülen ekran geldi ve geçilmiyor.
Not: Telefon yurt dışı girişli ve yanlışlıkla format atıldı telefona.

20231117_175204.jpg

Hocam yanlışlıkla nasıl format atmış olabilirsiniz ? Telefonun içerisinde fabrika ayarlarına sıfırlamak istediğinizde bile size 2 kere onay verdirip açıklama yapıyor.Kaldı ki ses açma güç tuşuna basıp recovery moddan wipe data yapmak telefonla içli dışlı olmayanlar için bilinecek şey değil.Imei gittiyse yapacak bir şeyiniz yok.Tekrar wipe data yapıp cihazı açmaya çalışın.Açılmazsa bilgisayar vasıtasıyla sizin telefonunuza uygun ROM dosyasını bulup yükleyin.

Hocam yanlışlıkla nasıl format atmış olabilirsiniz? Telefonun içerisinde fabrika ayarlarına sıfırlamak istediğinizde bile size 2 kere onay verdirip açıklama yapıyor. Kaldı ki ses açma güç tuşuna basıp recovery moddan wipe data yapmak telefonla içli dışlı olmayanlar için bilinecek şey değil. IMEI gittiyse yapacak bir şeyiniz yok. Tekrar wipe data yapıp cihazı açmaya çalışın. Açılmazsa bilgisayar vasıtasıyla sizin telefonunuza uygun ROM dosyasını bulup yükleyin.

Hocam birincisi yanlışlıkla reset atıldı diye bir şey demedim ben ikincisi resedi atan ben değilim zaten bilmeyen birisi attı.

ROM silinmiş gibi sanki. Reboot butonuna tıklayınca işletim sisteminin gelmesi gerek.

Hocam hangi menüye tıklarsam tıklim telefon yeniden başlıyor ve bu ekran geliyor.

Hocam birincisi yanlışlıkla reset atıldı diye bir şey demedim ben ikincisi resedi atan ben değilim zaten bilmeyen birisi attı.
'' Not: Telefon yurt dışı girişli ve yanlışlıkla format atıldı telefona '' Reset atıldı,vformat atıldı aynı sonuca varır.vŞu an telefonunuz brick modda. Uygun ROM dosyasını yükleyip telefonunuz açıldıktan sonra şu kodu yazarak IMEI var mı öğrenin: *#06#

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı