Redmi 5 Plus 'Cihaz bul depolama alanı hasarlı bu cihaz güvenli değil' Hatası

Kani4477

Decapat
Daha fazla  
Redmi 5 Plus Cihazıma Custom ROM yüklüydü. Global ROM'a dönmek için Mi flashtool ile ROM yüklemeye çalıştım ama bir yerde hata yapmış olmalıyım ki cihaz açılışta dil ve bölge seçme ekranında (Cihaz Bul Depolama Alanı Hasarlı Cihaz Güvenli Değil) hatası veriyor ve yeniden başlıyor. Bunu durmadan tekrarlıyor (BL kilidi açık). 3-4 gündür telefonsuz kaldım, uğraşıyorum bir türlü çözemedim.

Redmi 5 Plus
Şu an. VINCE_GLOBAL_IMAGES_V11.0.2.0.OEGMIXM_20191108.0000.00_8.1_GLOBAL. Flaşlanmış durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi 5 Plus Cihazıma Custom ROM yüklüydü. Global ROM'a dönmek için Mi flashtool ile ROM yüklemeye çalıştım ama bir yerde hata yapmış olmalıyım ki cihaz açılışta dil ve bölge seçme ekranında (Cihaz Bul Depolama Alanı Hasarlı Cihaz Güvenli Değil) hatası veriyor ve yeniden başlıyor. Bunu durmadan tekrarlıyor (BL kilidi açık). 3-4 gündür telefonsuz kaldım, uğraşıyorum bir türlü çözemedim.

Redmi 5 Plus
Şu an. VINCE_GLOBAL_IMAGES_V11.0.2.0.OEGMIXM_20191108.0000.00_8.1_GLOBAL. Flaşlanmış durumda.
Hocam custom roma geri donmeyi deneyin hangi recovery kullanıyorsunuz?

Hocam çözdüğünüze sevindim. Bildiğim kadarıyla Xiaomi telefonlara ROM atarken Xiaomi'nin kendi Cihaz Bul uygulamasını kaldırmamak lazım diye duymuştum. Kaldırınca telefon cortluyormuş.

Hocam çözdüğünüze sevindim. Bildiğim kadarıyla Xiaomi telefonlara ROM atarken Xiaomi'nin kendi Cihaz Bul uygulamasını kaldırmamak lazım diye duymuştum. Kaldırınca telefon cortluyormuş.
android 10 costom rom yükledim sırf (karanlık mod) için stabile dönmek istedim bi süre sonra daha önce defalarca yaptığım işler ama bir yerde bir hata yaptım demekki.
şu an bir daha uğraşmam diyorum ama çok değil 1.2 hafta sonra yine denerim bişeyler :)

Android 10 costom ROM yükledim sırf (karanlık mod) için stabile dönmek istedim bir süre sonra daha önce defalarca yaptığım işler ama bir yerde bir hata yaptım demek ki.
Şu an bir daha uğraşmam diyorum ama çok değil 1.2 hafta sonra yine denerim bir şeyler :)

Hocam Android 9 MIUI 11'de karanlık mod olması lazımdı ne yapıyorsunuz 😃

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı