Redmi 7'de Twitter ve İnstagram'daki Fotoğraf Kalitesinin Düşük Olması

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba iyi forumlar. Arkadaşlar telefonu alalı 4-5 oldu. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi Twitter ana sayfada dolaşırken fotoğraf çok kalitesiz duruyor fakat büyüttüğüm zaman düzeliyor İnstagram'da ise hikaye oldukça kalitesiz duruyor. Bunun bir çözümü var mıdır ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• fotoğraff111.jpg
    fotoğraff111.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 50
  • fotoğraf2.jpg
    fotoğraf2.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 61
  • fotoğraf33333.jpg
    fotoğraf33333.jpg
    178,1 KB · Görüntüleme: 47
Normalde mobil veri için fazla internet gitmesin diye bir seçenek olur ve resimler düşük kalitede gösterilir. Wi-Fi açıkken bile böyle olması garip, Android kullanmıyorum ama ayarları bir kurcala istersen bahsettiğim gibi bir ayar vardır belki.

Normalde mobil veri için fazla internet gitmesin diye bir seçenek olur ve resimler düşük kalitede gösterilir. Wi-Fi açıkken bile böyle olması garip, Android kullanmıyorum ama ayarları bir kurcala istersen bahsettiğim gibi bir ayar vardır belki.
Çok baktım bazı tasarrufları kapattım fakat sonuç aynı.
Gayet normal, Apple marka telefon, Tablet vs. yoksa Görüntü kalitesi düşüyor(Bir tür bu telefonu al bak daha iyi gibi yapıyorlar ehh ne de olsa kendi ülkesinin telefonu).
?
Telefonda ilk başta bu sorun yoktu sonradan kendi kendiliğine olmaya başladı hocam.

Nedir bu apple seviciliği anlamıyorum, yazılımsal bir sorun vardır bir güncellemeyle giderilir, telefondan kaynaklanan bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı