Redmi 8A Servis yok sorunu

AtakanUsta

Hectopat
Yer
Meksika
Redmi 8A kullacısıyım. Daha telefon yeni.
Şimdi olaya gelecek olursam; ara sıra oyun, sosyal medyada gezinirken vs. olaylarda sık sık servis yok, internet kopması veya bir anda GSM'e(E çekmesi) bağlanması gibi sorunlarla karşılaşıyorum. Sim kart eski 2011 lerden kalma avea varken alınmıştı.
Sorun varken: screenshot 0 1575978662748
Sorun yokken: screenshot 1 1575978662895
Sim kartı yeniletirsem sorun düzelir mi?

Tarifeye göre değişir. Yakınınızda olan bir Vodafone, Türk Telekom bayisine gidip başvuruda bulunun. İnternet önemli ise İnternet yüksek olup dakika düşük olan tarifeler var. Faturasız hat önermem gerektiğinden fazla kullanınca çok fazla tabiri caizse geçiriyorlar kazıklamadan fazla. İhtiyacınıza göre sorun.

Tarifeye göre değişir. Yakınınızda olan bir Vodafone, Türk Telekom bayisine gidip başvuruda bulunun. İnternet önemli ise İnternet yüksek olup dakika düşük olan tarifeler var. Faturasız hat önermem gerektiğinden fazla kullanınca çok fazla tabiri caizse geçiriyorlar kazıklamadan fazla. İhtiyacınıza göre sorun.
Ben aynı sim Kart ile devam etmek istiyorum.
Sadece bayiye gidip yenilettircem sim kartı oda 25 TL falan tutar diyolar. O zaman bu sorun çözülür mü?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı