Redmi 9 Bootloader menüsündeyken bilgisayarda bilinmeyen aygıt olarak gözüküyor

Daha fazla  
Merhaba, geçen gün oyun oynarken Redmi 9 telefonum kapandı. Açtığımda "the System has been destroyed" hatası aldım. Bilgisayara bağlayıp yapmaya çalışınca telefon "Bilinmeyen USB Aygıtı" olarak gözüküyor. Sorunu çözmeme yardım ederseniz çok sevinirim. İyi sosyaller.
resim_2023-07-22_163715770.png

Hocam, telefoncuya götürdüm, yazılım atılacak dedi (şehrin en iyi telefoncusu) sonrasında donanımsal olduğunu söyledi ve 400 TL gibi bir ücret talep etti. Bende mecburen bıraktım. Neden olduğunu merak ediyorum sadece şu anda.
Cihazın kablo ucu giriş bölgesinde bir problem olmuş olabilir diyeceğim ama bilinmeyen cihaz olarak görüyor bir sıkıntı olabilir yine de o bölgede. Donanımsal derken sebebi neymiş peki onu sorsaydın birazda depolama bölümünde bir sorun var gibi geldi emin değilim umarım sorunun çözülür geçmiş olsun.

Cihazın kablo ucu giriş bölgesinde bir problem olmuş olabilir diyeceğim ama bilinmeyen cihaz olarak görüyor bir sıkıntı olabilir yine de o bölgede. Donanımsal derken sebebi neymiş peki onu sorsaydın birazda depolama bölümünde bir sorun var gibi geldi emin değilim umarım sorunun çözülür geçmiş olsun.
Hocam telefoncular bile çözemedi maalesef.

Geri
Yukarı