Redmi 9 Fortnite açar mı?

ruchana17

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öylesine soruyorum da, Fortnite cihazını desteklemiyor ama dediği her şeyi karşılıyor. 64 Bit sistem istiyor. evet, 64 Bit, 4 GB RAM istiyor. 4 GB RAM'im var. sanırım direkt Android'le alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öylesine soruyorum da, Fortnite cihazını desteklemiyor ama dediği her şeyi karşılıyor. 64 Bit sistem istiyor. evet, 64 Bit, 4 GB RAM istiyor. 4 GB RAM'im var. sanırım direkt Android'le alakalı.

İndirmek için bu linke tıkla:​

Cihazın sanırım resmi olarak desteklenmekte ama bunu kesin olarak telefonuna "Epic Games Launcher" indirerek kontrol edebilirsin.​

Destekliyor ama zevk vermez hocam cross play, karşınıza PC'de ki konsolda ki adam gelicek siz 30 FPS telefondan oynamaya çalışacaksınız.

Destekliyor ama zevk vermez hocam cross play, karşınıza PC'de ki konsolda ki adam gelicek siz 30 FPS telefondan oynamaya çalışacaksınız.
Neredeyse sekiz ay boyunca 30FPS Fortnite oynadım (telefondan) ve dört parmak ile oyun aşırı kolaylaşıyor çünkü kimse oynayamıyor :) (Dereceli mod dışında).

Yeni konular

Geri
Yukarı