Redmi 9C TWRP

Sucukluİşlemci

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar dilerim, telefonumun Bootloader kilidini açtım TWRP yükleyicem ama bulamadım son sürüm güncel gerekiyor 2022.
Marka: Xiaomi Redmi 9C.
Model: M2006C3MG.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözümden kaçmış 😁 onu nasıl kuracağım bir şey atarsanız sevinirim telefon kafayı yemiş deli danalar gibi restart atıyor önümde 😅

Her insan hata yapar hocam, vbmeta nasıl kaldıracağım bilgi verir misiniz?
1658339955672.png

flashladıktan sonra bu komutu gireceksiniz.
6. adımdaki kodu gireceksiniz. Yine aynı sitede size vbmeta dosyası verildi.

Eki Görüntüle 1457780
Flashladıktan sonra bu komutu gireceksiniz.

Hocam kodu biliyorum zaten bunu mu flashlamam lazım?

Eki Görüntüle 1457780
Flashladıktan sonra bu komutu gireceksiniz.

Ben arkadaşın kendi yaptığı TWRP'yi yükledim.

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img kodunu girecek onu değil. Sonrasında imajı direk olarak yazması içi fastboot flash recovery twrp.img kodu daha iyi olur.

O halde attığım linkteki img yi indiriyorum bu kod ile flashlayıp ardından TWRP mi flashlıyorum?

Sanırım güzünzden kaçmış disable-verity mi verify mi olacaktı?

fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img kodunu girecek onu değil. Sonrasında imajı direk olarak yazması içi fastboot flash recovery twrp.img kodu daha iyi olur.

Buraya baktınız mı?

Hocam vazgeçtim ya pitch Black yükleyicem daha iyi böyle riskli işlerle uğraşmaya gerek yok bunu sıfırtan vbmeta ile yükleyince düzelir değil mi herhalde?

O halde attığım linkteki img yi indiriyorum bu kod ile flashlayıp ardından TWRP mi flashlıyorum?

Sanırım güzünzden kaçmış disable-verity mi verify mi olacaktı?

Gözümden bir şey kaçmadı aynen yazdığım gibi o komut. Denemiyor olmanız üzücü ama yapabilecek bir şey yok iyi akşamlar.

Birkaç gün önce V12.5.4.0.RCRMIXM | 11.0 sürümünü kurdum. Ancak daha önceki sürümde çalışan OrangeFox Recovery bu sürümde logoda takılı kalıyor.
Forumda anlatıldığı gibi vbmeta.img yi "fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img" komutuyla flashladım ancak sorunum çözülmedi.
Orjinal vbmeta.img yi de denedim.
Pitchblack denedim.
Datayı sildim. Sıfırdan kurulum yaptım. Ancak durum değişmedi.

Birkaç gün önce v12.5.4.0.rcrmıxm | 11.0 sürümünü kurdum. Ancak daha önceki sürümde çalışan orangefox recovery bu sürümde logoda takılı kalıyor.
Forumda anlatıldığı gibi vbmeta. İmg yi "fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta. İmg" komutuyla flashladım ancak sorunum çözülmedi.
Orijinal vbmeta. İmg yi de denedim.
Pitchblack denedim.
Datayı sildim. Sıfırdan kurulum yaptım. Ancak durum değişmedi.

Ben datayı sıfırlayınca soft brick oldu orijinal recover ve vbmeta yı yükledim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben datayı sıfırlayınca soft brick oldu orijinal recover ve vbmeta yı yükledim düzeldi.
Cihazı açabiliyorum sıkıntı şuan ki Orangefox ve Pitchblack modlarının 12.5 sürümünde çalışmaması. Pitchblack yükleye bildim. Ancak ondan da klasörler şifrelenmiş olarak gözüküyor.
Tahminime göre bu iki sürümde android 10 göre inşa edilmiş. Ancak Miui 12.5 versiyonu android 11 ile geldiği için desteklemiyor. Şimdi güncel sürüme uygun modlu herhangi bir recovery ihtiyacım var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı