Redmi 9T güncelleme gelmiyor

waxon

Decipat
Merhaba, Android 11 ve MIUI 12.5 çıktı ve hala Redmi 9T cihazımda Android 10 ve MIUI 12.0. 7 sürümü var güncelleme gelmiyor, manuel güncellemek istiyorum fakat pek bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Android 11 ve MIUI 12.5 çıktı ve hala Redmi 9T cihazımda Android 10 ve MIUI 12.0. 7 sürümü var güncelleme gelmiyor, manuel güncellemek istiyorum fakat pek bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Bende de aynı telefon var bana da güncelleme gelmiyor, forumlarda bekleyin ileride gelecek yazıyorlardı ama öyle olan bir şey değil muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unutulmuş telefon redmi 9t. İnşallah kısa süre içinde geleceği söyleniyor. Umarım gelir. Bende bu telefonu kullanıyorum.

Hepsiburada üzerinden orijinal aldım, Xiaomi garantili.
İnternetten Türkiye için gelen son güncellemeleri kontrol edin ve sizin sürümünüzle karşılaştırın aynı ise Xiaomi o sürümden yeni bir güncelleme sunmamıştır. Bu durumda yapabileceğiniz pek bişey yok.
Ama eğer internette var ve sizde gelmemiş ise o zaman satıcınız ve garanti servisiniz ile iletişime geçin. Gerekli yazılım testlerini ve uygulamalarını yapmak "zorundadırlar".
-
2. Bir seçenek olarak (tercih edilmez),
El ile en son gelen model numaranıza göre internetten resmi ve global en son güncellemeye sahip işletim sistemini indirip, telefonunuza bilgisayar yardımıyla yazılım atabilirsiniz detaylı araştırabilirsiniz.
Telefonunuza el ile yazılım yükleme veya yükseltme uyguladığınız taktirde GARANTİ DIŞI KALACAKTIR. Enjoy!

Geri
Yukarı