Redmi 9T recovery modundan çıkmıyor

KAYA GLOBAL

Hectopat
Cihazım Redmi 9t, hiçbir şekilde recovery modedan çıkamadım. Mi Flash ile ROM yükledim fakat değişen bir şey olmadı. Telefon benim de değil, acilen yardım. Sabaha kadar yapmaya çalışacağım, her mesaja anında dönebilirim, rica ederim bildiğinizi söyleyin yapmaya çalışayım.

Hocam recovery mode araştırmalarıma göre takılı kaldığım ekran, yani Main Menü 5.0 ekranı. Buradan Reboot Device diyorum fakat aynı ekrana geliyorum. Kısır döngü.
Ses tuşları ile aşağı inip sonra tekrar yukarı çıkıp Reboot Device der misiniz. Sanırsam bu recovery mode sorunu xiaomilerde bayağı yaygınlaştı. Benim note 9s telefonumda da aynısı oluyordu ve dediğim gibi aşağı inip yukarı çıkıp tekrar seçtiğimde cihaz normal bir şekilde açılıyordu. MIUI 13 güncellemesinden sonra da bir daha hiç yaşamadım. Telefonu açabilirseniz güncelleştirmeleri kontrol etmeyi unutmayın.

Hocam çözümünü buldum mujdemi isterim 😀 Back to main menu>Reboot>Reboot to system

Ses tuşları ile aşağı inip sonra tekrar yukarı çıkıp Reboot Device der misiniz. Sanırsam bu recovery mode sorunu xiaomilerde bayağı yaygınlaştı. Benim note 9s telefonumda da aynısı oluyordu ve dediğim gibi aşağı inip yukarı çıkıp tekrar seçtiğimde cihaz normal bir şekilde açılıyordu. MIUI 13 güncellemesinden sonra da bir daha hiç yaşamadım. Telefonu açabilirseniz güncelleştirmeleri kontrol etmeyi unutmayın.
İçime kurt düştü hocam 13 e güncellesem mi bende?

Hayır hocam işe yaramıyor maalesef, defalarca denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı