Redmi 9T VoLTE açılmıyor

enginn1991

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Redmi 9T cihazim IMEI atılmış bir cihaz yani yurt dışı fakat VoLTE ve VoWiFi çalışmıyor. Gerekli SMS'leri gönderdim, mobil ağlarda VoLTE açık görünüyor ama aktif olmuyor, hattı başka cihaza takıp aktif ettim sonra benim cihaza taktım ama sonuç alamadım.

Selamlar,
*#*#86583#*#* kodu ile volte carrier check disabled yapabilirsiniz.
*#*#869434#*#* kodu ile de vowifi disabled yapabilirsiniz.

Hocam o işlemi yaptım ama olmadı.
Hocam altta çıkan toast notificationda disabled yazdığından emin olduktan sonra direkt olarak operatör tarafından desteklenen bir telefona takın (örneğin tüm iphonelar). Orada volte aktifleştirme işlemini yaptıktan sonra tekrar xiaomi cihazınıza takın. Ben bu şekilde çözüm bulmuştum.
Operatörünüz nedir bu arada?

Hocam altta çıkan toast notificationda disabled yazdığından emin olduktan sonra direkt olarak operatör tarafından desteklenen bir telefona takın (örneğin tüm iphonelar). Orada VoLTE aktifleştirme işlemini yaptıktan sonra tekrar Xiaomi cihazınıza takın. Ben bu şekilde çözüm bulmuştum.
Operatörünüz nedir bu arada?

Operatörüm Turkcell dediğini yaptım SIM kartı arkadaşımın TR cihazı olan Redmi Note 10 Pro'ya taktım hdses yazıp yolladın VoLTE yazıyordu hatta yukarıda sonra SIM kartı benim cihaza taktım ama olmadı.

Geri
Yukarı