Redmi 9T vs GM 22 Plus

morphident

Hectopat
Daha fazla  
Yeni telefon alacağım. Başlıktaki iki telefon arasında kaldım. Eğer varsa öneriniz bu bütçede (hatta mümkünse daha az) 128 GB telefon önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni telefon alacağım. Başlıktaki iki telefon arasında kaldım. Eğer varsa öneriniz bu bütçede (hatta mümkünse daha az) 128 GB telefon önerebilir misiniz?
Redmi 9T kullanıyorum 128 GB/4GB olanını fakat ilk aldığımda biraz daha hızlıydı artık hiç öyle gelmiyor. Kamerası ideal arka kamrada 0.6 çekimi mevcut. Telefon kibar duruyor. Bir kaç ay önce birden kasmaya başladı klavye çıkmıyordu vs yeniden başlattım kapandı hiç açılmadı. Telefoncu entegre vs dedi 500 TL ye yapıldı. Telefon açıldı kendim gördüm ama hiç açılıp tamir edildiği belli olmuyor.

Redmi 9T general mobilden gördüğünüz gibi kaçın Redmi 9T kullanıyor eğer şanslıysanız günlük kullanımı rahatça çıkartıyor.

Abim 5 aydır 22plus kullanıyor gündelik kullanım için 9T gibi sorunlu bir cihaz yerine GM22plus öneririm.

Ama bütçeyi biraz arttırıp şunu almak en iyisi olur.

Abim 5 aydır 22plus kullanıyor gündelik kullanım için 9T gibi sorunlu bir cihaz yerine GM22plus öneririm.

Ama bütçeyi biraz arttırıp şunu almak en iyisi olur.
Redmi 10 almaya karar verdim teşekkürler.

Geri
Yukarı