Redmi Airdots Bluetooth Takılma Sorunu

Deepfears

Hectopat
Arkadaşlar, Xiaomi Redmi Airdots 5.0 Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Telefonda herhangi bir sorun yokken (iPhone 6) bilgisayarda müzik dinlerken ve özellikle video izlerken seste arada kopmalar, takılmalar oluyor. Video izlerken nedense daha fazla oluyor ama müzik dinlerken de oluyor. Bilgisayarda yüklü bir videoyu izlerken şarkıyı dinlerken böyle bir sorun olmuyor internet kullanırken oluyor. Bluetooth Wi-Fi çakışması diye bir şey duydum ama öyleyse telefonda neden sorun olmuyor? Bluetooth ile Wi-Fi sürücüleri aynı olduğu için olabilir mi 2'si de Qualcomm Atheros marka. USB Bluetooth dongle satın alıp PC'ye taksam bu sorun ortadan kalkar mı? Çünkü ne yapsam ne etsem fayda etmedi sürücüleri de güncelleştirdim belki düzelir diye ama yine de fayda etmedi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Teşekkürler.
PC marka modeli: Lenovo Ideapad Z500 model 20202 Intel Core i5 3230M CPU @2.60GHz 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver güncel mi?

Evet güncelledim. Zaten ekran kartı günceldi, Audio, Bluetooth Wireless Driver'larını da yeni güncelledim. Sadece şu chipset vs. Driver'ları güncel değil Driverpack Solution'a göre ama onlarla ilgili olmadığını ve PC'nin çökebileceğinden korktuğum için onları güncellemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı