Redmi Airdots şarj olmama sorunu

Yusuf Emirrr

Hectopat
Birkaç gün önce aldım kulaklığı geldiğinde şarjı vardı kullandım falan, şarjı bitince taktım şarja ışıkları falan da yandı ama kullanmaya kalktığımda hüsrana uğradım. Çünkü hiç şarj almamış, nedenini bilen var mı acaba?

Söktüm söktüm kulaklıklardan ikisinde kırmızı ışık yanıyor kutu da ise kırmızı ışık yanıp sönüyor.
Kulaklıktaki kırmızı ışık şarj olduğunu gösteriyor. Kutuda yanacak kırmızı ışık ise kutunun şarj olduğunu gösteriyor.

Çünkü daha şarj olmamıştır. Tamamen şarj olduğunda 1 dakikalığına beyaz ışık yanar ve sonrasında ışık kapanır. Yani kırmızı ışık gidene kadar şarjı dolmamış demek. (Kutunun içinde şarjda iken oluyor bu olay bu arada.)

Çünkü daha şarj olmamıştır. Tamamen şarj olduğunda 1 dakikalığına beyaz ışık yanar ve sonrasında ışık kapanır. Yani kırmızı ışık gidene kadar şarjı dolmamış demek. (Kutunun içinde şarjda iken oluyor bu olay bu arada.)

Cumartesi gece koydum şarja pazar sabah çektim hala aynı mevzu var ama şarj yok yani.

Cumartesi gece koydum şarja pazar sabah çektim hala aynı mevzu var ama şarj yok yani.
Çünkü o jelatini çıkartmamıştınız o yüzden. Kulağınıza gelen kısımdaki iki sarı delik var ya oradaki jelatini çıkardıysanız sorun yok. Zaten çıkartmıştım ama şarj olmadı derseniz değişim talebinde bulunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı