Redmi Airdots tek tarafı çalışmıyor

Deniz4884

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün elime geçen Redmi Airdots kablosuz kulaklığımda sol kulaklık çalışırken sağ kulaklıktan bir tepki alamıyorum. Şarja taktığım zaman sol kulaklığın ışığı yanarken sağ kulaklığın ışığı üstüne basınca yanıyor, 30 saniye sonra kapanıyor. Sol kulaklığı çıkarınca yanıp sönüyor, telefonuma bağlayabiliyorum fakat sağ da hiçbir şey olmuyor çıkarınca. Telefona bağladığım zaman ise Redmi Airdots R diye bağlıyorum ama sol kulaklık çalışıyor, sadece sağ çalışmıyor. Sağ kulaklığı bir türlü çalıştıramadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ş

Şöyle bir video buldum ama kulaklığın da içini açmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bugün elime geçen Redmi Airdots kablosuz kulaklığımda sol kulaklık çalışırken sağ kulaklıktan bir tepki alamıyorum. Şarja taktığım zaman sol kulaklığın ışığı yanarken sağ kulaklığın ışığı üstüne basınca yanıyor, 30 saniye sonra kapanıyor. Sol kulaklığı çıkarınca yanıp sönüyor, telefonuma bağlayabiliyorum fakat sağ da hiçbir şey olmuyor çıkarınca. Telefona bağladığım zaman ise Redmi Airdots R diye bağlıyorum ama sol kulaklık çalışıyor, sadece sağ çalışmıyor. Sağ kulaklığı bir türlü çalıştıramadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ş

Şöyle bir video buldum ama kulaklığın da içini açmak istemiyorum.
Alan kişilerin bu sorunu yaşadığını duymuştum, garantiye gönderin en iyisi.

Cevap verirsen çok sevinirim kardeşim. Daha dün aldiğim redmi airdots kulakliğimda, senin anlattığın sorunlarin aynisi hem de aynisi bende de oldu sol kulakliği bağliyorum sağ kulaklik olarak bağlaniyor. Sağ kulaklik kutunun icinde calisiyor fakat isigi az yaniyor. Kutusundan cikardigimda hicbir sekilde isiği yanmiyor. Sag kulakliktan hicbir sekilde yararlanamadim. Belki 30 video izledim bu konuda fakat hala cozemedim. Sen çözdün mü? Aşşağidaki fotoda olduğu gibi sadece kutuda çalişiyor. İşiği da bir tuhaf diğerine göre

Dosya Ekleri

• 16058984648581152591112205370011.jpg
    16058984648581152591112205370011.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 407
Son düzenleme:
ben alalı daha 1 hafta oldu bugun aksam gıttı bır anda sağdan ses gelmıyor ısık yanmıyor solda bır sıkıntı yok acılıp kapanırken ses verıyor sol ısık yanıyor baglanıyor ses de normal ama sag taraf gıttı hepsıburadadan almıstım ben basic 2 ne yapmalıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı