Redmi buds 3 alınır mı?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Önerdiğiniz kulaklık varsa bütçe 500-600 TL.
Telefonum Xiaomi olduğu için Redmi almayı düşünüyorum ama diğer markalara da açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyat sklasında çok iyi özelliklere sahip, ben de birkaç ay önce Honor Earbuds 2 Lite almıştım, ondan memnunum ama bu modelden haberim bile yoktu ve kur fırlayacak diye acele etmiştim. Buds 3 üzmez.

Yaklaşık 1 hafta önce Edifier X3s aldım, aşırı memnunum. İncelemesine buradan bakabilirsiniz. Ben de Xiaomi kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.
Özetle kulaklıkta sesler çok temiz ve net. Son sesi de yüksek sayılır. Şarjı en az 6-7 saat götürüyor.

Edit: Edifier'ın resmi sitesinde fiyatı daha da indirimli. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Yaklaşık 1 hafta önce Edifier X3s aldım, aşırı memnunum. İncelemesine buradan bakabilirsiniz. Ben de Xiaomi kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.
Özetle kulaklıkta sesler çok temiz ve net. Son sesi de yüksek sayılır. Şarjı en az 6-7 saat götürüyor.

Edit: Edifier'ın resmi sitesinde fiyatı daha da indirimli. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.
400 TL'ye kadar alternatifi var mı sizce?

Top gibi olanlar pek hoşuma gitmiyor ama yinede değerlendireceğim

400 TL'ye kadar alternatifi var mı sizce?
Top gibi olanlar pek hoşuma gitmiyor ama yinede değerlendireceğim
TaoTronics SoundLiberty 53 PRO yuvarlak kulaklıkları sevmeyenler ve 400₺ altı arayanlar için alternatif olabilir. Arkadaşımda var ve memnun. Ben de deneyimlediğim kadarıyla memnun kalmıştım. Sesleri temiz iletiyor ve mikrofonu iyi.
Daha da düşük fiyatta bir alternatif arıyorsanız bu videoya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı