Çözüldü Redmi Buds 3 Lite kulaklıklar ayrı olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FleXieR

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyordum. Bugün böyle bir sorun oldu telefon üzerinde sadece sol taraf bağlanıyor sağ tarafı bağlanmıyor, PC üzerinde ise görseldeki gibi sağ ve sol iki ayrı kulaklık gibi gözüküyor ve ikisi de ayrı ayrı çalışıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? (Ürün orijinal)

1702661863172.png

Hocam aynı kulaklık var bende sorunu kulaklıkları sıfırlayarak çözmüştüm sanırsam uzun süre basılı tutarak sıfırlanıyordu.

Evet kutu içerisinde uzun süre basılı tutarak sıfırladım, ancak düzelmedi hocam.
Hocam o zaman bilmiyorum. Ben yapınca sıfırlanmıştı bilemedim. Teknik desteği arayın isterseniz.

Hocam o zaman bilmiyorum. Ben yapınca sıfırlanmıştı bilemedim. Teknik desteği arayın isterseniz.
Hocam sıfırlarken aynı anda basmama rağmen sol taraf önce sağ taraf daha sonra sıfırlanıyor sorunla alakalı mıdır yoksa zaten böyle mi olması gerekiyor?

Son düzenleme:
Hocam sıfırlarken aynı anda basmama rağmen sol taraf önce sağ taraf daha sonra sıfırlanıyor sorunla alakalı mıdır yoksa zaten böyle mi olması gerekiyor?
Bende de öyle oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı