Redmi Buds 3 Pro kulaklıktan az ses geliyor

ennsar

Hectopat
Daha fazla  
Daha yakınlarda aldığım Redmi buds 3 Pro da sol kulaklıktan az ses gelmeye başladı. Olayın olduğu gün sabah takmıştım düzgün çalışıyordu akşam açtığımda ise sol taraftan az ses gelmeye başlamıştı. Konuyla ilgili bir önerisi olan varsa söylerse şimdiden çok teşekkür ederim.

Kulaklığın içinde süngerler var hocam onlar kaydığı ya da darbe aldığında içe geçiyor. Bu yüzden ses kısılıyor. Bende Haylou T15 vardı. Onda da aynı sorun oldu belki o süngerleri çıkartmak çözüm olabilir.
Kulaklığın silikonlarını çıkardığınızda sesin geldiği yerde bez gibi bir şey var. Onu kürdanla çıkarmıştım ben o şekilde çözmüstüm ben.

Bu kulaklığı ben de yeni aldım böyle kulağımı son ses patlatmıyor çok az geliyor bir çözümü var mıdır ?

Bu kulaklığı ben de yeni aldım böyle kulağımı son ses patlatmıyor çok az geliyor bir çözümü var mıdır?

Redmi serisinin genel olarak ses seviyesi kısık. Ben bu yüzden Haylou T15 aldım. Apple AirPods'u bile geçiyor ses seviyesi yüksekliği sıralamasında. YouTube'da Enes özen adlı kanalda T15 incelemesinde gösteriyor ses seviyesi yüksekliğini.

Redmi serisinin genel olarak ses seviyesi kısık. Ben bu yüzden Haylou T15 aldım. Apple AirPods'u bile geçiyor ses seviyesi yüksekliği sıralamasında. YouTube'da Enes özen adlı kanalda T15 incelemesinde gösteriyor ses seviyesi yüksekliğini.
Sanırım iade edeceğim istediğim gibi çıkmadı.

Sanırım iade edeceğim istediğim gibi çıkmadı.
Real me buds2 aldım. Xiaomi ile aynı kalitede ve sesi biraz daha fazla, fiyatı da uygun.

Son düzenleme:
Daha yakınlarda aldığım Redmi buds 3 Pro da sol kulaklıktan az ses gelmeye başladı. Olayın olduğu gün sabah takmıştım düzgün çalışıyordu akşam açtığımda ise sol taraftan az ses gelmeye başlamıştı. Konuyla ilgili bir önerisi olan varsa söylerse şimdiden çok teşekkür ederim.

Bu sorunu tamir ettirebilirsiniz sesgelmiyo.com ile iletişime geçin

Yeni konular

Geri
Yukarı