Redmi Buds 5 Pro adaptif gürültü engelleme düzgün çalışıyor mu?

mertmemo58

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Redmi Buds 5 Pro aldım, Xiaomi'nin sitesinden doğrulattım kulaklık orijinal ama gürültü engellemenin düzgün calışıp çalışmadığından emin değilim derin moda alsam bile klavye sesi, kapı sesi gibi sesleri bile duyabiliyorum. Daha önce aktif gürültü engellemeli bir kulaklık kullanmadım. Kulaklığımda bir sorun mu var yoksa bu sesleri duymam normal mi?

Bir pazarlama stratejisi olarak düşünebilirsin. Senin kulaklığınla alakalı bir bilgim yok fakat ANC yani (Active Noise Cancelling - Gürültü Engelleme) özelliğini her kulaklığa yazıyorlar neredeyse artık. O yüzden varsa bile çok kaliteli olmuyor. Kime göre neye göre muhabbeti yani. Bir Airpods Pro'daki aktif gürültü engellemeyi her kulaklıkta aynı şekilde deneyimleyemezsin.

Bir pazarlama stratejisi olarak düşünebilirsin. Senin kulaklığınla alakalı bir bilgim yok fakat ANC yani (active noise cancelling - gürültü engelleme) özelliğini her kulaklığa yazıyorlar neredeyse artık. O yüzden varsa bile çok kaliteli olmuyor. Kime göre neye göre muhabbeti yani. Bir AirPods Pro'daki aktif gürültü engellemeyi her kulaklıkta aynı şekilde deneyimleyemezsin.

YouTube'deki incelemelerde falan ANC'sini çok fazla övmüşlerdi.

Müzik çalmıyorken engellemesi lazım değil mi?
Boştayken'de engeller. Dışardan gelen seslere karşı ses vererek sesi yok ediyor. Örnek veriyorum ortam sesini çakma kulaklık bile 0'a çekiyor ama harici seslere karşı ses üretmek kalite istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı