Redmi K60 Pro alınır mı?

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Yd Redmi K60 Pro almayı düşünüyorum. Band 7 ve 20 yokmuş, sıkıntı olur mu? Bunların dışında cihazı önerir misiniz? Başka cihaz önerileriniz var mı?
12/256'sı yaklaşık 14.000 TL.

Kullanım amacı nedir?
Günlük kullanım, arada oyun. Almışken iyisini alayım diye düşünüyorum. K60 veya K60 Pro düşünüyorum. K60 Pro repair olayını tam çözemedim ama. Kimisi var demiş, kimisi yok demiş.
Ayrıca şu anda Mi 10T kullanıyorum. Aslında bir sıkıntısı yok ama yaklaşık 2,5 senelik. Ekranı da herhalde aldığımda sıkıntılıymış, geç fark ettim. Bazen ekranın orta (biraz alt) kısmına bastırınca ekran gidip geliyor. Bazen bastırmasan da gidip geliyor. Kullanıma engel olacak kadar olmuyor ama bir anda fişi çeker diye çekiniyorum. Dolar daha da artmadan bir telefon almayı düşünüyorum. Bunu da emekliye ayıracağım, yedekte duracak. Kozmetik olarak kötü durumda, ekran hafif sorunlu; ölü fiyatına satacağıma yedekte durur.

K60 kullanıyorum. Band 7 ve 20'nin eksikliğini hiç hissetmedim. Köye de gittim elimdeki tr cihazı ile de karşılaştırdım. K60 daha iyi, stabil bir performans verdi.
K60 pro çok güzel cihaz. Kamera sensörü de iyi. Gcam gibi uygulanmalarla daha da verimli olabilir. En ucuz 8 gen 2'li cihaz performans konusunda rakipsiz. Ekranı mükemmel, pil konusunda xiaomi hiç sorun yaşamıyor zaten 120w şarj desteği ile geliyor. Fiyatı biraz artmış ama hala rakipsiz bence. Repair konusunda bir sıkıntı duymadım tek katmanlı bir yapıdadır büyük ihtimal.
Başka bir öneri de istenirse belki 1 2k fazla verilip xiaomi 13 alınabilir o daha premium ve kompakt bir cihaz.

K60 kullanıyorum. Band 7 ve 20'nin eksikliğini hiç hissetmedim. Köye de gittim elimdeki tr cihazı ile de karşılaştırdım. K60 daha iyi, stabil bir performans verdi.
K60 pro çok güzel cihaz. Kamera sensörü de iyi. Gcam gibi uygulanmalarla daha da verimli olabilir. En ucuz 8 gen 2'li cihaz performans konusunda rakipsiz. Ekranı mükemmel, pil konusunda xiaomi hiç sorun yaşamıyor zaten 120w şarj desteği ile geliyor. Fiyatı biraz artmış ama hala rakipsiz bence. Repair konusunda bir sıkıntı duymadım tek katmanlı bir yapıdadır büyük ihtimal.
Başka bir öneri de istenirse belki 1 2k fazla verilip xiaomi 13 alınabilir o daha premium ve kompakt bir cihaz.
Teşekkürler. Telefonu 2 gün önce falan aldım. Mi 10T'den sonra çağ atlamış gibi oldum. Onda miui 12.5 vardı, bunda MIUI 14 EU rom kurulu yollamışlar. Telefon daha güzel ve işlevsel olmuş yazılımla bence. Zaten yurtdışı bir cihaz için bu fiyatı verirken bile şüphe ettim, Mi 13 almazdım herhalde.
Mi 10T ve K60 Pro ile aynı konumda yaptığım hız testinde bayağı fark vardı. Ama çok umrumda değil, zaten 4G bandlarında eksiklik var. Yani 4G çekmeyen bir yere gidince fark ortadan kalkıyor.
Ekranı gerçekten güzel.
Kamera çok anlamam beğendim ama, net geldi.
Yurtdışında yaşayıp şu cihazı 500$'a almak vardı.

Teşekkürler. Telefonu 2 gün önce falan aldım. Mi 10T'den sonra çağ atlamış gibi oldum. Onda miui 12.5 vardı, bunda MIUI 14 EU rom kurulu yollamışlar. Telefon daha güzel ve işlevsel olmuş yazılımla bence. Zaten yurtdışı bir cihaz için bu fiyatı verirken bile şüphe ettim, Mi 13 almazdım herhalde.
Mi 10T ve K60 Pro ile aynı konumda yaptığım hız testinde bayağı fark vardı. Ama çok umrumda değil, zaten 4G bandlarında eksiklik var. Yani 4G çekmeyen bir yere gidince fark ortadan kalkıyor.
Ekranı gerçekten güzel.
Yurtdışında yaşayıp şu cihazı 500$'a almak vardı.
Kimden aldınız satan göremedim hiç bir yerde

Teşekkürler. Telefonu 2 gün önce falan aldım. Mi 10T'den sonra çağ atlamış gibi oldum. Onda MIUI 12.5 vardı, bunda MIUI 14 EU ROM kurulu yollamışlar. Telefon daha güzel ve işlevsel olmuş yazılımla bence. Zaten yurt dışı bir cihaz için bu fiyatı verirken bile şüphe ettim, mi 13 almazdım herhalde.
Mi 10t ve K60 Pro ile aynı konumda yaptığım hız testinde bayağı fark vardı. Ama çok umurumda değil, zaten 4G bandlarında eksiklik var. Yani 4G çekmeyen bir yere gidince fark ortadan kalkıyor.
Ekranı gerçekten güzel.
Yurt dışında yaşayıp şu cihazı 500$'a almak vardı.

Nereden aldınız acaba? Ben de almayı düşünüyorum ancak Almanya vs gibi ülkelerde bulunuyor mu bilmiyorum, umarım vardır.

Nereden aldınız acaba? Ben de almayı düşünüyorum ancak Almanya vs gibi ülkelerde bulunuyor mu bilmiyorum, umarım vardır.
Facebook gruplarından aldım. Çin pazarı vs diye aratırsanız 3-5 grup çıkar. Havale sonrası kargoyla aldım ama kalabalık gruplardan ve referansı bol kişilerden alın.
Almanya'da olacağını sanmıyorum çünkü bu telefon aslında Çin için çıkan bir model. Global değil. Global olarak K60 geldi, Poco F5 Pro olarak. K60 Pro sanırım gelmedi, gelmez de artık.

Sadece Çin pazarı için üretildiği söyleniyor ya o zaman telefonu Türkiye’de kullanmak sorun oluşturur mu, mesela telefon kapanır mı, aldıktan sonra bir şey yapmak gerekir mi?

Geri
Yukarı