Redmi K60 telefon kendini yeniden başlıyor

725064

Picopat
Makaleler
2
Redmi K60 kullanıyorum, en son EU sürümündeyim. Başta hiçbir sıkıntı yoktu, 1-2 hafta kullandıktan sonra durduk yere telefon kendini yeniden başlattı. Başlattıktan sonra bir şey yok herhalde diye kullanmaya devam ettim fakat video çekmek için kameraya girdiğimde video bölümünün çalışmadığını fark ettim.

Gidip mecburiyetten başka uygulamanın kamerasını kullanayım dedim onlarda da telefon donuyordu. Video işini biraz hallettikten sonra WhatsApp'a girip biriyle konuşmak istedim tarih 1970'e döndü ayrıca attığı videolar veya fotoğraflar indirilmiyordu. Sonrasında Instagram'a girince normal fotoğraflar yüklenirken Reels'ler yüklenmeyince sıkıntının telefonda olduğunu anladım ve başka bir EU sürümü yükledim. Her şeyi test ettim yine çalışıyordu fakat bugün tekrar yine başladı.

Root falan hiçbir şey yüklü değil tamamen stokta olan bir telefona bu nasıl olabilir? Şu an durduk yere flaş, kamera, video, Instagram, WhatsApp bazen de YouTube gibi hiçbir yer çalışmıyor. Ne yapılabilir?

Son düzenleme:
Servise yollayın bence arızanın ne olduğunu bilmeden çözüm üretmemiz çok zor hocam.

Türkiye'de satılmıyor ki cihaz.

Ayrıca, moderatör sağ olsun konuyu anlaşılamaz hale getirmiş. Sorunum telefonun yeniden başladıktan sonra oluşan sorunları evet ama telefon kendini durmadan yeniden başlatıp açılmayacak hale falan getirmiyor.

Dev sürümünü kullandığın için sorun yaşıyor olabilirsin.

Alakası yok. Konuyu okusaydınız biliyor olacaktınız fakat okumamışsınız. İlk çıkan dev sürümü zaten bu Hyper OS tarafında. Öncesinde MIUI 14 kullanıyordum stabil sürüm şekilde fakat yine de aynıydı. 3-5 sürüm denedim sorun hala devam ediyor.

Alakası yok. Konuyu okusaydınız biliyor olacaktınız fakat okumamışsınız. İlk çıkan dev sürümü zaten bu Hyper OS tarafında. Öncesinde MIUI 14 kullanıyordum stabil sürüm şekilde fakat yine de aynıydı. 3-5 sürüm denedim sorun hala devam ediyor.

Konuyu okudum, hyperos hakkında çok bilgim yok ve tekrar okuyorum, göremiyorum. Her cihazın sürümlerini ezberliyecek halimde yok zaten.

Custom ROM denediniz mi?

Değişik bir sorun yaşıyorsun, anlayamadım.

Konuyu okudum, hyperos hakkında çok bilgim yok ve tekrar okuyorum, göremiyorum. Her cihazın sürümlerini ezberliyecek halimde yok zaten.

Custom ROM denediniz mi?

Değişik bir sorun yaşıyorsun, anlayamadım.

Sadece MIUI da oluyor. AOSP ROM falan da bulamadığımdan kurmadım cihaza.

Yeni konular

Geri
Yukarı