Redmi Note 10 5G HyperOS kurulabilir mi?

Sizce tahmini ne zaman çıkar hocam?
Port ROM resmi olarak çıkmaz. Bir kullanıcının başka telefonun HyperOS ROM'unu sizin cihazınıza uygun portlaması lazım. Telefonunuzun telegram gruplarında belki vardır bakınız. Ama ROM'u kurmak için bootloader kilidini açmanız gerekiyor.

Cihaz güzel sanki HyperOS'a laf edilmiş 😃
8A güzel olmasa da Redmi Note 12 13.500TL'ye alınmış bir cihaz. Niye kötü olsun ki? Tabi ki o paraya çok daha iyileri var , şuan A34 var fakat yine de asla kullanılamz bir cihaz değil Note 12 . Hem de HyperOS Redmi Note 12 Pro 5Gde bile kasıyormuş. Kuzenimden duydum.

8A güzel olmasa da Redmi Note 12 13.500TL'ye alınmış bir cihaz. Niye kötü olsun ki? Tabi ki o paraya çok daha iyileri var , şuan A34 var fakat yine de asla kullanılamz bir cihaz değil Note 12 . Hem de HyperOS Redmi Note 12 Pro 5Gde bile kasıyormuş. Kuzenimden duydum.
Note 12 Pro 5G arkadaşımda var ve gayet sorunsuz HyperOS 1.0.3 ile düzeldi

Note 12 Pro 5G arkadaşımda var ve gayet sorunsuz HyperOS 1.0.3 ile düzeldi
Kuzenim hala kasıldığını , oyunlar da deli gibi donduğunu söyledi. İlk başta inanamadım. İkinci elden satıp A34 alacakmış. Sonuçta ikiside Dimensity 1080 kullanıyor. Fakat kasmanın yazılımdan olduğunu düşünüyormuş. Onlarda A24 ve M34 kullananlarda var ve çok daha düşük olmasına rağmen onlarda kasma olmuyormuş.

Kuzenim hala kasıldığını , oyunlar da deli gibi donduğunu söyledi. İlk başta inanamadım. İkinci elden satıp A34 alacakmış. Sonuçta ikiside Dimensity 1080 kullanıyor. Fakat kasmanın yazılımdan olduğunu düşünüyormuş. Onlarda A24 ve M34 kullananlarda var ve çok daha düşük olmasına rağmen onlarda kasma olmuyormuş.
Bu sorun sadece senin kuzende galiba benim yakın arkadaşta sorun yok

Yeni konular

Geri
Yukarı