Redmi Note 10 iyi midir?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selamlar. Uzun kararlar sonucu Redmi Note 10 almaya karar verdim Teknosa'dan almayı düşünüyoruz ama Teknosa'da tezgahdaki cihazda güvenlik, temalar uygulaması yok tezgahdaki cihazda neden yok bilen var mı? Redmi Note 10 alınır mı? Instagram, TikTok vb uygulamalar kullanacağım. 4GB/64GB modelini alacağım cihazda Samsung'daki gibi always on display özelliği var mı? Birkaç videoda gördüm 5 saniye durup gidiyordu saat. Bir de hızlı şarj özelliği var ama bu özellik şarj animasyonunda yazıyor mu?

IMG20210912170434.jpg

IMG20210912170436.jpg

@Emir Bozat idare eder ama biraz böyle garip yazılımsal sorunları oluyor Xiaomi de ama yani hemen arıza veren cihazlar değil ayrıca sağlam gerçekten ekranı ve kasası yıllarca sorunsuz kullanırsın.

İnternette 3250 liraya satılıyorken Teknosa'dan 3800 liraya alınmaz. 3950 liraya Mi 11 Lite var ve bundan çok daha iyi. Bahsettiğim fiyata satılan siteler güvenilir ve garantileri de Xiaomi Türkiye.

Teknosa fiyatının fazla yüksek olması haricinde güzel telefon. Sosyal medya ve günlük kullanım için fazlasıyla yeterli.

Selamlar. Uzun kararlar sonucu Redmi Note 10 almaya karar verdim Teknosa'dan almayı düşünüyoruz ama Teknosa'da tezgahdaki cihazda güvenlik, temalar uygulaması yok tezgahdaki cihazda neden yok bilen var mı? Redmi Note 10 alınır mı? Instagram, TikTok vb uygulamalar kullanacağım. 4GB/64GB modelini alacağım cihazda Samsung'daki gibi always on display özelliği var mı? Birkaç videoda gördüm 5 saniye durup gidiyordu saat. Bir de hızlı şarj özelliği var ama bu özellik şarj animasyonunda yazıyor mu?

Eki Görüntüle 1164424

Eki Görüntüle 1164425

Eğer internette yazdığı gibi 3700 TL ise asla alınmaz.

Ayrıca siz fazla takıntılı biri olduğunuz için asla Xiaomi ya da POCO cihaz almayın yazılım sorunu çok fazla olduğu için "Hacklendim mi?" "Sahte mi?" diye diye kanser hastası olursunuz.

Eğer internette yazdığı gibi 3700 TL ise asla alınmaz.

Ayrıca siz fazla takıntılı biri olduğunuz için asla Xiaomi'ya da POCO cihaz almayın yazılım sorunu çok fazla olduğu için "hacklendim mi?" "sahte mi?" diye diye kanser hastası olursunuz.

Peki ya hocam Teknosa orijinal mi satar? Birkaç yerde gördüm Şikayetvar da sahte satan yer olmuş.

@Elan Morin Tedronai ya yazılım sorunu var ama o kadar abartılacak kadar değil mesela örnek vereyim kendi kendine dokunmatik donuyor bazı yerler basmıyor bazen telefon arada kilitleniyor bunlar çok sorun olmaz bence.

Peki ya hocam Teknosa orijinal mi satar? Birkaç yerde gördüm Şikayetvar da sahte satan yer olmuş.

Hocam Teknosa'da sahte satarsa eğer gidin intihar edin :D
Şikayetvar sitesine asla bakmayın, cihaz 0.0001 saniye geç açılsa direk "sahte", "çöp" demeye başlıyorlar.

Teknosa sahte satmaz hocam dert etmeyin.
@Elan Morin Tedronai ya yazılım sorunu var ama o kadar abartılacak kadar değil mesela örnek vereyim kendi kendine dokunmatik donuyor bazı yerler basmıyor bazen telefon arada kilitleniyor bunlar çok sorun olmaz bence.

Hocam haklısınız ama arkadaşın eski konularından biliyorum büyük ihtimalle okb hastası, kelimenin tam anlamıyla akli dengesini yitirir MIUI yüzünden.

Geri
Yukarı