Redmi Note 10 Pro alınır mı?

Oyunlardan mı ban yeme anlamadım.

Eğer oyunlardan ban yiyorsak çok saçma olmuş böyle birşey, vede yiyeceğimi de sanmıyorum açıkcası. Çoğu telefonda fps sınırı diye bir şey yok. Eğer biz bunu kırarsak ban yememizin ihtimali dahi yok. Çünkü tüm telefonlar kısıtlamıyor yani ben bunu kırdım diye ban yiyemem bence.

Oyunlardan mı ban yeme anlamadım.

Eğer oyunlardan ban yiyorsak çok saçma olmuş böyle bir şey, ve de yiyeceğimi de sanmıyorum açıkçası. Çoğu telefonda FPS sınırı diye bir şey yok. Eğer biz bunu kırarsak ban yememizin ihtimali dahi yok. Çünkü tüm telefonlar kısıtlamıyor yani ben bunu kırdım diye ban yiyemem bence.

Bende böyle düşünüyorum, ama piyasadaki her telefonda FPS sınırı var misal S23u ve POCO F5 iki telefonda çok güçlü işlemciler kullanılıyor ancak her iki telefona da PUBG 90 FPS sınırı koyuyor bıraksan uçarlar.

Zaten oyunların kendi FPS sınırı var niye telefonlar sınırlandırma getiriyor telefonun sahibi kim ya. .d
Telefona sınırlama getirilmiyor oyunun fps sınırı dediğiniz gibi var, mesela Media tek helio g90 örnek veriyorum pubg de 45fps verebiliyor en fazla gfx tool yükleyip bunun 60a cikabildiğinden bahsedenler var ama öyle birşey yok gfx gibi basit uygulamalar ile fps kilidi açılmaz ben kendim bizzat config yapıp YouTube ta yayınlıyordum 90fps confiği gibi düşünebilirsin grafiği daha kötü yapıp işlemcinin daha fazla fps almasını sağlıyorduk

Telefona sınırlama getirilmiyor oyunun fps sınırı dediğiniz gibi var, mesela Media tek helio g90 örnek veriyorum pubg de 45fps verebiliyor en fazla gfx tool yükleyip bunun 60a cikabildiğinden bahsedenler var ama öyle birşey yok gfx gibi basit uygulamalar ile fps kilidi açılmaz ben kendim bizzat config yapıp YouTube ta yayınlıyordum 90fps confiği gibi düşünebilirsin grafiği daha kötü yapıp işlemcinin daha fazla fps almasını sağlıyorduk
İşlemci daha fazla fps veriyordu ama bu seferde ısınma sorunları ortaya çıkıyordu ve cihazlar çöp oluyordu yani kısaca her işlemcinin belli bir güç araliği var gfx ile daha fazla fps alabileceğinizi düşünmeyin

Yeni konular

Geri
Yukarı