Redmi Note 10 Pro MI logosunda takılıp brick oldu

44shell

Hectopat
Yer
DevRap Freestyle
Daha fazla  
Meslek
Pentester
Merhaba. Cihazım Redmi Note 10 Pro ve bu sabah telefonu açmaya çalıştığımda kapandığını fark ettim. Açılmıyor şu an. Sürekli MI logosu geliyor. Açıldığında ise 1 saniye geçmeden dönen yuvarlak animasyonu gelip kapanıyor. Tahminimce şu an ya bootstuck oldu ya da soft brick oldu. ROM atmaya çalıştığımda ise cihazda USB hata ayıklama açık olmadığı için yükleyemiyorum. Recovery üzerinden ROM atmayı deneyecektim ancak telefonda stock recovery yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Cihazım Redmi Note 10 Pro ve bu sabah telefonu açmaya çalıştığımda kapandığını fark ettim. Açılmıyor şu an. Sürekli mı logosu geliyor. Açıldığında ise 1 saniye geçmeden dönen yuvarlak animasyonu gelip kapanıyor. Tahminimce şu an ya bootstuck oldu ya da soft brick oldu. ROM atmaya çalıştığımda ise cihazda USB hata ayıklama açık olmadığı için yükleyemiyorum. Recovery üzerinden ROM atmayı deneyecektim ancak telefonda stock recovery yüklü.

USB hata ayıklayıcı açık iken Fastboot ROM atılabiliyor Mi Flash ile lansman ROM atmayı deneyin.

Cihaz yurt dışı ise güncelleme aldığı için modem dosyalarında problem olabilir imei tamiri yaptırdınız mı daha önce?

Bootloader kilidi açık zaten telefonun sadece USB hata ayıklama devre dışı.
O zaman işimiz oldukça kolay hocam, yalnız fastboot sürücülerini atabilmem için Discord numaranızı vermeniz gerekli.

Hızlı olun hocam, admin arkadaşlar iletişim bilgisi bırakılmasından çok hoşlanmıyor gibi.

Banlandığınızı varsaymalı mıyım?

Durumu kendi başınıza çözdüğünüzü varsayıyorum hocam, hayırlı olsun.

Son düzenleme:
O zaman işimiz oldukça kolay hocam, yalnız Fastboot sürücülerini atabilmem için Discord numaranızı vermeniz gerekli.

Hızlı olun hocam, admin arkadaşlar iletişim bilgisi bırakılmasından çok hoşlanmıyor gibi.

Banlandığınızı varsaymalı mıyım?

Durumu kendi başınıza çözdüğünüzü varsayıyorum hocam, hayırlı olsun.

Hocam ban yediğim için cevap yazamadım çok özür dilerim. Linkleri buradan paylaşma ihtimaliniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı