Çözüldü Redmi Note 10 Pro root nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O zaman kalsın hocam bayağı önemli dosyalar var cihazda ve şu an yedekleme şansım yok.

Hocam indirdiğiniz Magisk.APK dosyasının uzantısını .ZIP olarak yeniden adlandırın ve varsa SD kart veya telefona bağlayabileceğiniz bir USB belleğe atın. Daha sonra TWRP'yi açıp install ZIP seçeneğini seçin ve aşağıdan select Storage gibi bir tuş olacak onu seçin ve SD karta attıysanız SD kartı, USB belleğe attıysanız OTG'yi seçin. Eğer SD kartınız veya USB belleğiniz yoksa telefonu TWRP açıkken bilgisayara bağlayın ve bilgisayardan direk telefonun içine kopyalayın ZIP dosyasını. Sonra da TWRP'den seçip yüklersiniz.
boot.img yamalayarak mı deniyorsunuz?
Değilse bir de öyle deneyin.

Magisk kullanmak zorunda değilsiniz. Uyumlu mu bilmiyorum ama SuperSU,KoushSU gibi seçenekleriniz var.

Boot. İmg yamalayarak mı deniyorsunuz?
Değilse bir de öyle deneyin.

Magisk kullanmak zorunda değilsiniz. Uyumlu mu bilmiyorum ama SuperSU, KoushSU gibi seçenekleriniz var.

Biraz daha acar misiniz? Bu konuda kör cahilim yani mala anlatır gibi anlatırsanız daha iyi olur.

TWRP'yi ben kurmadım. Aldığım yerde IMEI atılmak için kurulmuş. Bu durumda şarjım % kac olmalı? Şu an 12 ve şarjda, garanti olması için belli bir seviye olması gerekli mi?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro / Pro Max (sweet) build releases | OrangeFox Recovery Downloads site bu mudur? İndirip. ZIP'i. IMG mi yapmalıyım?
ZIP'ten cikartin sonrasinda fastboot moda alip atin.

ZIP'ten cikartin sonrasinda Fastboot moda alip atin.

TWRP içinde local Storage 0 MB gözüküyor dosyaları bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı