Redmi Note 10 Pro "the system has been destroyed" sorunu

Burakyng

Centipat
Daha fazla  
Birkaç hafta önce şarjım 50-60 arası iken gecenin köründe YT'da gezinirken ekran dondu. Birkaç saniye sonra kapandı. Anlayamadım şarja taktım şarj da almadı geri de açılmadı. Bir servise götürdüm oradakiler de işlemci sorunu olduğunu ve Note 10 Pro'larda kronik olduğunu söylediler. Yapabilirsek işlemciyi tamir ederiz değişimi olmaz çünkü işlemciyi tek hali ile satmıyorlar dediler. Tamam dedim birkaç gün sonra olmadığını söylediler. Başka bir telefoncuya götürdüm o da olmuyor dedi. Ondan daha az önce aldım geldim ekranda "the system has been destroyed" yazısı yazıyordu. Önceden hiçbir tepki vermiyordu. Şu an ekranda tuşa basılı tutunca dediğim gibi bu yazı geliyor. Bu arada telefonda farklı yazılım gibi hiçbir şey denemedim. Telefon orijinal Türkiye telefonuydu kutusu bile duruyor yanımda şu an. PC'den en son kullandığım MIUI sürümünü yükleyebilir miyim? Veya parçalarını satabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımı çökmüş olabilir yazılım atabilirsin bootloader kilidi açık ise bootloader kilidi kapalı ise ücretli yazılım attır.

Birkaç hafta önce şarjım 50-60 arası iken gecenin köründe YT'da gezinirken ekran dondu. Birkaç saniye sonra kapandı. Anlayamadım şarja taktım şarj da almadı geri de açılmadı. Bir servise götürdüm oradakiler de işlemci sorunu olduğunu ve Note 10 Pro'larda kronik olduğunu söylediler. Yapabilirsek işlemciyi tamir ederiz değişimi olmaz çünkü işlemciyi tek hali ile satmıyorlar dediler. Tamam dedim birkaç gün sonra olmadığını söylediler. Başka bir telefoncuya götürdüm o da olmuyor dedi. Ondan daha az önce aldım geldim ekranda "the System has been destroyed" yazısı yazıyordu. Önceden hiçbir tepki vermiyordu. Şu an ekranda tuşa basılı tutunca dediğim gibi bu yazı geliyor. Bu arada telefonda farklı yazılım gibi hiçbir şey denemedim. Telefon orijinal Türkiye telefonuydu kutusu bile duruyor yanımda şu an. PC'den en son kullandığım MIUI sürümünü yükleyebilir miyim? Veya parçalarını satabilir miyim?

Şöyle söyleyeyim eğer bootloader kilidi açıksa ve Fastboot moda giriyorsa şanslısın ama fastboota girmiyorsa bootloader de kilitliyse hard brick olmuş cihaz.

Şöyle söyleyeyim eğer bootloader kilidi açıksa ve Fastboot moda giriyorsa şanslısın ama fastboota girmiyorsa bootloader de kilitliyse hard brick olmuş cihaz.
Bootloader kilidi açık değil çünkü dediğim gibi cihazın yazılımı ile hiç oynamadım ama şöyle bir sorun var ses kısma tuşu ile güç tuşuna basılı tutunca fastboot ekranı geliyor fakat pc görmüyor telefonu, aygıt yöneticisinden baktım ordan görünüyor fakat sürücüsü eksik diyor orda, şuan pc de miui 14 halihazırda bekliyor ama nasıl kuracağım bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı