Redmi Note 10 Pro vs iPhone 8 Plus

Hakan Efe3301

Centipat
Daha fazla  
Kullandıgım yurt içi garantili 8/256 GB Redmi not 10 Pro cihazım var kendim sıfır aldım hiç iPhone kullanmadımhep Android kullandım bir tane temiz iPhone 8 Plus var 10500 istiyor benim cihazla takas edip üstüne 2 bin vermek mantıklı mı? 8 Plus nasıl önerir misiniz?

Kullandıgım yurt içi garantili 8/256 GB Redmi not 10 Pro cihazım var kendim sıfır aldım hiç iPhone kullanmadımhep Android kullandım bir tane temiz iPhone 8 Plus var 10500 istiyor benim cihazla takas edip üstüne 2 bin vermek mantıklı mı? 8 Plus nasıl önerir misiniz?

Ben 7+dan geçtim Note 10 Pro'ya, açıkçası çok rahatlamıştım. 8+ gibi bence tarihi eser telefona da 10.5k verilmez.

Önermem hocam. 8 Plus çağ dışı bir telefon. Elinizddkinin daha çok gideri var.

Maddi imkanınızı tartışma konusu edinmek haddime değil ancak imkanlar doğrultusunda erişebileceğiniz en üst segment ürün iPhone 8 Plus ise alabilirsiniz. Ancak bu dönemde iPhone 8 Plus pek tavsiye edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı