Redmi Note 10 Pro vs Note 11 Pro

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Note 10 Pro almak istiyordum sonradan aklıma geldi 11 Pro alternatifi. Epey üzerinden teknik olarak baktım çok fazla fark yoktu. Buraya da sormak istedim bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

TR garantili mi yoksa garantisiz IMEI atılan cihazlardan mı alacaksınız.

Hepsinden var hocam genel olarak IMEI atılan var. TR garanti nadir. İnşallah 2.el alırım alamazsam ona 0 fiyat vermek istemiyorum. Zaten lise 1 öğrenciyim param az kazancım daha da az ancak aile sorunları işte.

Hepsinden var hocam genel olarak IMEI atılan var. TR garanti nadir. İnşallah 2.el alırım alamazsam ona 0 fiyat vermek istemiyorum. Zaten lise 1 öğrenciyim param az kazancım daha da az ancak aile sorunları işte.
Bende note 11 pro var . Bende 10 pro ve 11 pro arasında kalmıştım. Aldığım telefoncu güncellemeleri sorunsuz yaptığı için note11 pro yu önermişti.
Yurt dışı note 10 pro larda güncelleme hatta sıfırlama bile yapamazsın demişti değişti mi bilmiyorum. Bu yüzden bende tercih etmedim

11 pro da gündelik kullanım ve tasarım için gayet hoş telefon.

Bende Note 11 Pro var. Bende 10 Pro ve 11 Pro arasında kalmıştım. Aldığım telefoncu güncellemeleri sorunsuz yaptığı için Note11 Pro'yu önermişti.
Yurt dışı Note 10 Pro'larda güncelleme hatta sıfırlama bile yapamazsın demişti değişti mi bilmiyorum. Bu yüzden bende tercih etmedim.

11 Pro da gündelik kullanım ve tasarım için gayet hoş telefon.

Kamerası iyi mi hocam ya o önemli biraz benim için. Daha çok ön kamera 16MP yazıyor çok düşük geldi. Oyun kısmında nasıl cihaz?

Yeni konular

Geri
Yukarı