Redmi Note 10 Pro vs Oppo Reno 4 Pro

Anladım demek istediğinizi. Redmi Note 10 Pro bence daha üstün telefon ama, siz belki bir ihtimal yazılımında sıkıntı çıkarsa uğraşırsın diyosunuz. A52'de böyle sıkıntılar yok ve kesin 4 yıl boyunca güncelleme alacak. Bu yüzden A52 diyosunuz. İnternette A52'de kapak yamulması gibi bir şey olduğunu okudum. Bu konuda ne diyorsunuz?

Anladım demek istediğinizi. Redmi Note 10 Pro bence daha üstün telefon ama, siz belki bir ihtimal yazılımında sıkıntı çıkarsa uğraşırsın diyosunuz. A52'de böyle sıkıntılar yok ve kesin 4 yıl boyunca güncelleme alacak. Bu yüzden A52 diyosunuz. İnternette A52'de kapak yamulması gibi bir şey olduğunu okudum. Bu konuda ne diyorsunuz?
Her modelde yok ayrıca kapağa dışardan etki olmadığı sürece yine yok. O dediğiniz olay. Bütçe varken Xiaomi'nin Mi serisi hariç telefonlarında bulaşmayın A52 güzel seçim.

Herkeste olmuyor çok nadir oluyor (zaten herkeste olsa Note FE deki gibi toplatırlardı telefonları). Olursada iade ya da değişim talep edebilirsiniz.

Mi 11 Lite'da gözüme çarpmıştı.

A52 kamera konusunda daha iyi (Note 10 Pro kadar fark yok arada ama fark var)
Yazılım olarak mi serisi Redmi ve POCO'ya göre daha az sorunlu ancak Samsung yazılım olarak Android'deki en iyilerden (hatta en iyisi diyebiliriz)
Suya ve toza karşı koruması var ayrıca ek olarak boru olmayan bir güncelleme desteği var cihazın.
2025'e kadar kesin olarak güncelleme alacak.

Mi 11 Lite'da gözüme çarpmıştı.
Mi 11 Lite'da güzel telefon. İki cihazı da aşağı yukarı aynı sürelerde kullanırsınız. Kamera konusunda ön kamerada çok bariz A52 öndeyken arka kamerada hafif de olsa Mi 11 Lite daha iyi renkler sunuyor.

Ekran özellikleri aynı işlemcileri çok benzer. Pek bir fark yok aralarında.

Ben Mi 11 Lite seçerdim ama tek sebebi tasarım. 3800TL'ye amiral gemisi tasarımı alıyorsunuz. Bence çok şık bir telefon. Seçim size kalmış aralarında cidden ahım şahım farklar yok.

Geri
Yukarı