Redmi Note 10 Pro yerine Infinix marka telefon alınır mı?

Xioami mi? İnfinix mi?

• Oy verenlerin toplamı
    16

Teymen_06

Decapat
Daha fazla  
Şu anda Samsung A13 kullanıyorum ve hiç memnun değilim kamerasında stabilize yok vs. Xiaomi kullanmıştım gayet memnun kaldım Note 10 Pro almayı düşünüyorum ama araştırmalarıma göre Infinix marka telefonda yeni olmasina rağmen iyi duruyor benim için en önemli unsur kamera ikinci el almayı düşünüyorum bütçem 5.000TL civarında. Sizce hangi telefonu tercih etmeliyim.

Yaklasik 3 yıldır Android kullanıcısıyım Android tarafında kullandığım kadarıyla en iyisi Xiaomi IOS'u zaten biliyoruz :D
Çoğu markayı kullanma fırsatım oldu. Android tarafında Samsung net bir şekilde en iyisi fakat düşük bütçelerde tam bir rezalet. Samsung orta seviye kullanıcıya hitap ediyor.

Zamanında Note 9 Pro çıktığında alma fırsatım oldu. Yazılımsal olarak fiyaskoydu. O zamanlar fiyatına göre en iyi telefondu. Şu an fiyat performans telefon sayıları çok az.

Şu an da Samsung'dan devam ediyorum. Memnunum, yatağın altında iPhone 5 ve j7'im sapasağlam duruyorlar. Diğer markalarınkiler çöpte.

Çoğu markayı kullanma fırsatım oldu. Android tarafında Samsung net bir şekilde en iyisi fakat düşük bütçelerde tam bir rezalet. Samsung orta seviye kullanıcıya hitap ediyor.

Zamanında Note 9 Pro çıktığında alma fırsatım oldu. Yazılımsal olarak fiyaskoydu. O zamanlar fiyatına göre en iyi telefondu. Şu an fiyat performans telefon sayıları çok az.

Şu an da Samsung'dan devam ediyorum. Memnunum, yatağın altında iPhone 5 ve j7'im sapasağlam duruyorlar. Diğer markalarınkiler çöpte.

Sizce A13 ile Note 10 Pro'yu takas etmeli miyim özellikle kamera kısmında?

Sizce A13 ile Note 10 Pro'yu takas etmeli miyim özellikle kamera kısmında?
Note 10 Pro günlük kullanımda sizi üzmez. 2. el tarafını pek bilmediğim için başka bir telefon da öneremem. A13 ile Note 10 Pro'yu takas etmek mantıklı. Kamerayı kağıt üstünde yazan değerlerden daha çok kendinizin gidip denemenizi öneririm ama kağıt üstünde değerlerde de Note 10 Pro daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı