Redmi Note 10 vs. Realme 7

Bütçe
3000 TL
Hocam iyi olanı gösteriyor ama birçok etkeni hesaba katmıyor.
Orada AnTuTu puanına göre şu daha iyi, bu daha iyi demiş anlamında dedim.
Bir de Realme 7'nin AnTuTu puanı 280k değil 310k.

Hocam belli bir süreden sonraki AnTuTu puanını yazıyor sanırım ve kısaca hangi donanımın iyi olduğunu söylüyor aşağı yukarı hangi yönünün iyi olduğu videolarda da söylüyordur.

Realme 7 ile Redmi Note 10'un kamera testlerine baktım. Realme 7 beni daha çok tatmin etti. Sanırım Realme 7 tercih edeceğim. Değerli mesajlarınız için teşekkürler. İyi forumlar.

Hocam belli bir süreden sonraki AnTuTu puanını yazıyor sanırım ve kısaca hangi donanımın iyi olduğunu söylüyor aşağı yukarı hangi yönünün iyi olduğu videolarda da söylüyordur.

Hocam sadece sıkıntısı o değil dediğim gibi epeyde olduğu gibi puanlama sistemi çok saçma.
Burada bir hata yapılmış bu arada;

122.PNG

Note 10 Super AMOLED değil diye biliyorum. Yani direkt AMOLED diye biliyorum ben.

1212.PNG

Displayde Note 10 o kadar küçük bir farkla Realme 7'den iyi değil AMOLED ekranı ile çok daha iyi.
Aynı şey performans içinde geçerli.
Realme 7 ile Note 10 arasında o kadar küçük bir fark yok.
Batarya ve kamera anlamında ise aralarında böyle farklar olduğunu düşünmüyorum.
Kendi skorlarına bakarsak ise kesinlikle bu işe MIUI'ın girmediğine eminim.

Yani hocam dediğim gibi epey gibi yanlış bir puanlama sistemi var.
Belki sadece bu karşılaştırma için öyledir, bilemiyorum.

Hocam sadece sıkıntısı o değil dediğim gibi epeyde olduğu gibi puanlama sistemi çok saçma.
Burada bir hata yapılmış bu arada;

Eki Görüntüle 1046252

Note 10 Super AMOLED değil diye biliyorum. Yani direkt AMOLED diye biliyorum ben.

Eki Görüntüle 1046251

Displayde Note 10 o kadar küçük bir farkla Realme 7'den iyi değil AMOLED ekranı ile çok daha iyi.
Aynı şey performans içinde geçerli.
Realme 7 ile Note 10 arasında o kadar küçük bir fark yok.
Batarya ve kamera anlamında ise aralarında böyle farklar olduğunu düşünmüyorum.
Kendi skorlarına bakarsak ise kesinlikle bu işe MIUI'ın girmediğine eminim.

Yani hocam dediğim gibi epey gibi yanlış bir puanlama sistemi var.
Belki sadece bu karşılaştırma için öyledir, bilemiyorum.

Olabilir hocam ben hep buradan bakıyorum da arkadaşa da atayım dedim. Hocam epey de AMOLED diye geçiyor burada bir yanlışlık var evet hangisinde ama neyse hocam güvenimi sarstı site.

Realme 7 ile Redmi Note 10'un kamera testlerine baktım. Realme 7 beni daha çok tatmin etti. Sanırım Realme 7 tercih edeceğim. Değerli mesajlarınız için teşekkürler. İyi forumlar.

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı