Redmi Note 10C'ye Android 12 gelecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmttrn

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ben Redmi 10C telefon kullanıyorum. 1 ayı geçmiştir alalı. Telefon zaten yeni fakat nedense halen Android 12 gelmedi. Şu anda 11 mevcut. Ayrıca sitelerde baktığım zaman 10 serileri hep var. Fakat 10C görmedim. Ancak telefonda MIUI 13 yüklü. Aynı telefon başka kullanıcıya baktığım zaman adamın 13.0.4 benimkisi, 13.0.1 kaldi ki 14 sürümü alacağı hakkında yorumlar gördüm. Telefon 12 güncellemesi almayacak mı? Almayacaksa neden?

İnternetteki kaynaklara göre 15/8 tarihlerinde Avrupa'da Android 12 güncellemesi almış. Size de güncelleme gelmiş olması gerek.

İnternetteki kaynaklara göre 15/10 tarihlerinde Avrupa'da Android 12 güncellemesi alacak, almazsa da Android 12 için ROM yükleyebilirsiniz zaten.

Bende geç geleceğini düşünüyordum. Fakat annemin şirket telefonuna 12 güncellemesi geleli epey oldu. Ondan dolayı aklıma takıldı. Kaldı ki Android 12 deneyimleyen videolar çok var.

1665228370944.png

Bende geç geleceğini düşünüyordum. Fakat annemin şirket telefonuna 12 güncellemesi geleli epey oldu. Ondan dolayı aklıma takıldı. Kaldı ki Android 12 deneyimleyen videolar çok var.
Hocam Xiaomi güncellemeleri geç gönderiyor çoğu zaman. İnternette dosyaları mevcut. Orjinal rom olarak atılabilir el ile.

Ben genelde el ile güncelleme yapıyordum. 2-3 Ay güncelleme beklettiği oluyordu çünkü.

Eki Görüntüle 1538491

Hocam Xiaomi güncellemeleri geç gönderiyor çoğu zaman. İnternette dosyaları mevcut. Orijinal ROM olarak atılabilir el ile.

Anladım hocam. Sağ olasın markadan markaya değişiklik gösterebilir dediğiniz gibi. Ancak ağustos'da alınacağı yazıyor. Geçeli epey oldu. Rom ile uğraşacağımı sanmıyorum hocam. Yakında gelir muhtemelen.

@ahmttrn
Tamamdir.
Internette Türkiye ROM'u bulamadim. Normalde TR ROM'u da olurdu ama sorun yok.
MIUI Surumu yaziyor ya oraya gidin. 3 noktaya tiklayin en son guncelleme paketi yazacaktir. Onu indirin.
Sonrasinda bu dosyayi indirin:
Ardindan bu rehberimi uygulayin:
Telefon garanti disi kalmayacak merak etmeyin :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı