Çözüldü Redmi Note 10s cihaza Pixel Experience nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali_Toprak

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben Redmi Note 10s cihaza PixelExperience ROM atmak istiyorum fakat Xiaomi tarafında bu işler nasıl dönüyor bilmiyorum. Biriniz kurmamda yardımcı olabilirim?

Çözüm
@Umut Nas hocam siz biliyor musunuz?

Evet, biliyorum.
Tek tek anlatimli konularimi atiyorum, halledersin.

OEM kilidini acmaniz icin:
Resmi yoldan yapin, diger yollara bulasmayin.

Bu Recovery kurma videosu:
Sizin cihazla uyumlu, aciklamada dosyalar verilmistir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu PixelExperience ROM:

Tum bunlari yaptiktan sonra TWRP'ye gir, Wipe kismindan Factory Reset yap. YES yaz ve reboot kismindan reboot recovery sec.
Sonrasinda ise yine Wipe kismina gel. Data, System falan ne varsa sec ve sil. Preload falan varsa elleme onlari. Yine ayni sekilde Reboot recovery sec ve install kismindan PixelExperience'yi sec ve flashla.
ROM dosyasini SD karta atmani tavsiye ederim.
Hocam terler aktı yine üstümden boot ediyor şu an bekliyorum yey.

Hocamlar wipe data yapmayı unutmuşum şimdi wipe data yaptım tekrar deniyorum (sorunsuz açtı wipe data öncesi)

Hocamlar sorunsuz açıldı şu anlık sorun çıkmazsa iyi olur. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim iyi sosyaller :)

Son düzenleme:
Hocam terler aktı yine üstümden boot ediyor şu an bekliyorum yey.

Hocamlar wipe data yapmayı unutmuşum şimdi wipe data yaptım tekrar deniyorum (sorunsuz açtı wipe data öncesi)

Hocamlar sorunsuz açıldı şu anlık sorun çıkmazsa iyi olur. Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim iyi Sosyaller :)

Rica ederim.

Root flashlayın.

Peki hocam şu an tekrar ROM atıyorum şimdi deneyeceğim.

@Kullanıcı311 hocam terminalde hala Storage is encrypted yazıyor ama datayı görüyorum Magisk'te kurabildim. Telefona şifre koyunca OF'a da geldi şu an sorunsuz datayı görebiliyorum. Tekrar iyi sosyaller hocam :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı