Redmi Note 10s ekranı kilitlerken kamera altında aniden yeşil nokta görünüyor

Bugün güneş altında parlaklık en sonda saate bakıp tekrar cebime koyacaktım telefonu tam ekranı tekrar kapatmak için tuşa bastığımda kameranın alt kısmında bildiğiniz yeşil bir nokta belirdi ilk önce yansıma falandır diye düşündüm aynı yerde birkaç defa daha denedim ve ekrani her kapatığımda görünüyordu yaklaşık 15 20 defa devam etti ve daha sonra düzeldi neden kaynaklanmış olabilir cihazı hiç yere düşürmeden gayet temiz kullandım virüs olduğunu düşünmüyorum.

IMG_20221024_144049.jpg

Fotoğraf ben hazırladım aynı bu şekilde oluyordu ekran açık iken hiçbir şey yok tam kapatma tuşuna bastım ekran kapandı yaklaşık 1 saniye göründü gitti yaklaşım 15 20 kere.
(Not: Herhangi bir bildirimde uygulamasını falan yüklemedim)

Bugün güneş altında parlaklık en sonda saate bakıp tekrar cebime koyacaktım telefonu tam ekranı tekrar kapatmak için tuşa bastığımda kameranın alt kısmında bildiğiniz yeşil bir nokta belirdi ilk önce yansıma falandır diye düşündüm aynı yerde birkaç defa daha denedim ve ekrani her kapatığımda görünüyordu yaklaşık 15 20 defa devam etti ve daha sonra düzeldi neden kaynaklanmış olabilir cihazı hiç yere düşürmeden gayet temiz kullandım virüs olduğunu düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 1552449

Fotoğraf ben hazırladım aynı bu şekilde oluyordu ekran açık iken hiçbir şey yok tam kapatma tuşuna bastım ekran kapandı yaklaşık 1 saniye göründü gitti yaklaşım 15 20 kere.
(Not: Herhangi bir bildirimde uygulamasını falan yüklemedim)
Pikselleri ölmüş olabilir.

Pikselleri ölmüş olabilir.

Sanmıyorum öyle olsa sürekli olmaz mı?
Bugün aynı konuma gittim ve sadece orada oluyor ve aynı kısımda çok garip etrafa baktım yansıma ihtimali olabilecek hiçbir şey yok gibiydi zaten yansıma olsaydı bile sürekli olurdu ekranı kapatıyorum hemen bir saniye gelip gitti 😄
(Aynı konumda her açıp kapatmamda geliyor şöyle biraz hareket edeyim gidiyor)

Sanırım konu çözüldü gibi ama neden olduğunu çözemedim hâlâ sadece güçlü bir güneş ışığı altında çıkıyor gölgeye geçince yok ve başta dediğim gibi tam kilitleme tuşuna basıyorum kilitlenirken aniden görünüp gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı