Redmi Note 10s EU ROM var mı?

Mi Flash'a gerek yok telfonu Fastboot moda alın ZIP'i klasöre çıkarın BAT dosyasını çalıştır eğer bu işlemler sırasında Fastboot modunda kendi kendine çıkarsa zorla tekraran Fastboot moduna alın daha sonra o Fastboot yazısı FASTBOOTD olacak işlemler bitince otomatik olarak reboot atacak işlem başarısız olursa tekrar atın sorun düzelir.
Bu işlem güvenli merak etmein

Peki benim telefonuma uygun Elite ROM'u nasıl bulurum Redmi Note 10 s

Link gelmediyse kusura kalmayın. Bu kısım moderatörlere bir mesajdır:HARİKA MODERATÖRLER SOSYALİN DİSİNA CİKARTMA DİYE BENİMLE ALAY EDİYORLAR VE SİZİM İSTEDİGİNİZ ROMU ATAMIYORUM!

Link gelmediyse kusura kalmayın. Bu kısım moderatörlere bir mesajdır: HARİKA MODERATÖRLER SOSYALİN DİSİNA CİKARTMA diye BENİMLE ALAY EDİYORLAR VE SİZİM İSTEDİGİNİZ ROM'u ATAMIYORUM!

Sıkıntı yok size bir şey soracağım eea ROM diye bir şey buldum bu ROM'da MIUI arama ve mesaj var mı ayrıca Çin ROM'u özellikleri

Elite ROM 10s de yok.
Pixel kullanabilirsin ama sitede nasıl flashlancağı yazıyor o adımları harfi harfine uyman lazım pixelde sıkıntı görmedim sadece oyunları laglı.

Sıkıntı yok size bir şey soracağım eea ROM diye bir şey buldum bu ROM'da MIUI arama ve mesaj var mı ayrıca Çin ROM'u özellikleri.

MIUI arama mesaj sadece endo ve TW ROM'larında mevcut.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı