Redmi Note 10S "güncelleme paketi doğrulanmadı" hatası

monikqPEEK

Centipat
Daha fazla  
Anlatmaya başlayayım. Bir gün telefonumun sistemi çökmüştü Fastboot moda falan girmiyordu. Telefoncuya götürdüm (çökmeden önce global ROM'du ve güncelleme yapılıyordu) TR ROM atmış cihaza fakat güncelleme yapılmıyor ağa bağlanılamıyor diyor manuel olarak denediğimde güncelleme paketi doğrulanamıyor hatası alıyorum. HyperOS geldiğinde güncelleme yapamam muhtemelen, elimde herhangi bir bilgisayarda yok. Yardım eder misiniz? Cihaz Redmi Note 10S.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-03-09-24-15-389_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-03-03-09-24-15-389_com.android.updater.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 21
Listeden çıkartıldı.

Listeden çıkartıldı.
Başka roma geçme vakti gelmiş demekki...

Merhaba geçen hafta Redmi Note 10 s cihazım kendi kendine kapanıp süreklı fastboot ve reboot modunda acılmaya basladı nekadar baştan baslatsamda sıstem acılmadı telefoncuya goturdum miui 12.05 global rom atmıs android 11 sonra güncelleme yaptım miui 13.0.16 global rom aldı ancak çökme öncesinde yuklu olan miui 14.0.8 rom gelmedi. İndirip yuklemeye calıstıgımda rom surumu dusurulemez hatası alıyorum android 13 miui 14.0.8 i tekrar nasıl guncelleyebılırım. Yardımcı olursanız
2.jpg
1.jpg
sevınırım

Merhaba geçen hafta Redmi Note 10 s cihazım kendi kendine kapanıp süreklı fastboot ve reboot modunda acılmaya basladı nekadar baştan baslatsamda sıstem acılmadı telefoncuya goturdum miui 12.05 global rom atmıs android 11 sonra güncelleme yaptım miui 13.0.16 global rom aldı ancak çökme öncesinde yuklu olan miui 14.0.8 rom gelmedi. İndirip yuklemeye calıstıgımda rom surumu dusurulemez hatası alıyorum android 13 miui 14.0.8 i tekrar nasıl guncelleyebılırım. Yardımcı olursanızEki Görüntüle 2204969Eki Görüntüle 2204970 sevınırım
Bootloader kilidi açıksa fastboot ROM atabilirsiniz.

Geri
Yukarı