Redmi Note 10s, MIUI v13.0.3.0 güncellemesini yapmalı mıyım?

gpukiller31

Centipat
Arkadaşlar lütfen sadece Redmi Note 10s kullananlar cevaplasın, cihazımda oyunlarda aşırı yavaşlamalar ve kasmalar olmaya başladı, MIUI 13'e güncellemeyi düşünüyorum fakat bazı sitelerdeki kullanıcılar "sakın güncellemeyin, kamera kullanılamaz derecede yavaşlıyor, oyunlarda çok kasıyor" diye şikayetlerde bulunmuş. MIUI 13'e güncelleyen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Şu an kullandığım sürüm v12.5.8.0.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lütfen sadece Redmi Note 10s kullananlar cevaplasın, cihazımda oyunlarda aşırı yavaşlamalar ve kasmalar olmaya başladı, MIUI 13'e güncellemeyi düşünüyorum fakat bazı sitelerdeki kullanıcılar "sakın güncellemeyin, kamera kullanılamaz derecede yavaşlıyor, oyunlarda çok kasıyor" diye şikayetlerde bulunmuş. MIUI 13'e güncelleyen varsa bana yardımcı olabilir mi?

Şu an kullandığım sürüm v12.5.8.0.

12 de iseniz kesinlikle 13'e geçmeyin.

Ne gibi sorunlar yaşadınız?

Şarjım çok hızlı tükenmeye başladı.
Ön kameramda bir bulanıklık var Note 8'in kamerası bile benimkinden iyi oldu.
Oyunlarda kasmalar donmalar takılmalar parazit sesleri gibi olaylar yaşıyorum.
Telefonu hoperlöre aldıktan sonra konuşurken bir anda hoperlorden dıııt diye bir ses geliyor ve 5 6 saniye sonra karşıdakinin sesi bana geliyor.

Şarjım çok hızlı tükenmeye başladı.
Ön kameramda bir bulanıklık var Note 8'in kamerası bile benimkinden iyi oldu.
Oyunlarda kasmalar donmalar takılmalar parazit sesleri gibi olaylar yaşıyorum.
Telefonu hoperlöre aldıktan sonra konuşurken bir anda hoperlorden dıııt diye bir ses geliyor ve 5 6 saniye sonra karşıdakinin sesi bana geliyor.
Cevabınız için çok teşekkür ederim. 🙏🙏

Geri
Yukarı