Redmi Note 10s nasıldır?

Khapnols

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar başlıkta belirttiğim gibi sizce Redmi Note 10s alınır mı? Anneme alacağım. Oyun performansı falan önemli değil o yüzden. Lenovo P2 kullanıyor uzun bir süredir. Sosyal medya, YouTube falan maksimum yapılacaklar telefonda açıkçası. Pili falan önemli sadece.

Dostlar başlıkta belirttiğim gibi sizce Redmi Note 10s alınır mı? Anneme alacağım. Oyun performansı falan önemli değil o yüzden. Lenovo P2 kullanıyor uzun bir süredir. Sosyal medya, YouTube falan maksimum yapılacaklar telefonda açıkçası. Pili falan önemli sadece.
Babam 9s modelini kullanıyor aşırı memnun j7 den geçmişti şarjı felan cok iyi 10s ilede çok bir farkı yok tavsiye ederim

oyun dışında iyi pili falan iyi gidiyor alınır

Orta seviye performans açısından gayet iyi bir telefon bence. Bizzat 1.5 senedir kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısını görmedim. Bazı dönemler aşırı oyun oynadığım halde 1 günde anca şarjı bitiyordu. O fiyata daha iyi telefon alınır mı? Bilemiyorum piyasaya pek hakim değilim.

Telefon çok güzel. Babam kullanıyor. Hafif ve çok performanslı bir telefon. Pubg de normal 60 fps config ile 90 fps veriyor. Diğer oyunları da en yüksek ayar 60 fps kaldırabiliyor.

Telefon çok güzel. Babam kullanıyor. Hafif ve çok performanslı bir telefon. Pubg de normal 60 fps config ile 90 fps veriyor. Diğer oyunları da en yüksek ayar 60 fps kaldırabiliyor.
Hocam oyun performansı kısmını görmemişim pardon. Pil anlamında da gayet yeterli.

O dediğin işler için ideal. Note 9 pro kullanıyorum 3 sene oldu hala aynı performansında. Sadece kamerayı çok yoğun kullanacaksa başka modellere bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı