Çözüldü Redmi Note 10S ROM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Hyper OS tabanlı bir roma geçecegim ve onda kalacağım önereceğiniz ROM var mı ReonOS ve meme OS biliyorum ben ReonOS biraz geç güncelleme alıyor sanırım ama herkes onu önerdi sizce hangisine geçeyim ya da önereceğiniz var mı? @Ali_Toprak hocam bu Hyper OS romlarinda hangi roma geçersem geçeyim AOD ve kilit ekranı animasyonları akıcı gelmiyor bir çözümü var mıdır acaba.

Çözüm
Hocam bu Hyper OS romlarinda hangi roma geçersem geçeyim AOD ve kilit ekranı animasyonları akıcı gelmiyor.

Çünkü port ROM. Orijinal yazılım olmadığı için akıcı değil. Fakat gördüğüm en akıcı olduğunu düşündüğüm bir HyperOS portu var. Onu atacağım.

HyperOS Endonezya portu.
HyperOS Global Port
(Telegram linki atamam maalesef. Forumda yasakmış.)
Onu bekleyeyim o zaman direkt evulation X in recoverysinden kursam olur mu yeni surumleri.

Yayınlamayabilir. Çünkü kendisi Project Elixir'de official olmaya çalışıyor. Official olup sağlam kaynakla ROM denemesi yapacak. Eğer başarılı olursa onu yayınlar büyük ihtimal.

Direkt evulation X in recoverysinden kursam olur mu yeni surumleri.

Olur.

Düzeltilmeyecek şey değil.

Uygulamaları arka planda kilitleme özelleği yok eskiden vardı bana çok lazım oluyor son kullanılanlara girip uygulamanın simgesine basınca kilitle oluyordu nedense kaldırılmış ve ne yaptıysam yapayım Paycell uygulamasından Magisk'i gizleyemedim giremiyorum uygulamaya.

Uygulamaları arka planda kilitleme özelleği yok eskiden vardı bana çok lazım oluyor son kullanılanlara girip uygulamanın simgesine basınca kilitle oluyordu nedense kaldırılmış ve ne yaptıysam yapayım Paycell uygulamasından Magisk'i gizleyemedim giremiyorum uygulamaya.

KernelSU kullanabilirsin.

KernelSU kullanabilirsin.

Ad away kernel su da sıkıntı çıkartıyor hocam yoksa kernel su ya gecerdim modül kurmama rağmen çalışmıyor ad away.

Geri
Yukarı