Redmi Note 10s root kaldırma sonrası Bootlop'a giriyor

Mİ10.hype

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu Fastboot moda aldım ve cihazın orijinal boot dosyasını flashladım ve Bootlop'a girdi hemen çözmem gerek ebeveynlerin öğrenirse beni mahveder.

Cihaz yd.
Redmi Note 10s MIUI 13.0.11
A12.

Benim bildiğim güvenlik taraması yap deyince zaten gösteriyordu root olduğunu ve kaldırmayı öneriyordu. Arkadaş hata yapmış artık. Bir dahakine dikkatli olmalı.

Evet öyle. Ben de aynı cihazı kullanıyorum ama neden bootloop olmus anlamadim arkadaş yanlış boot.img flashlamis sanirim.

Evet öyle. Ben de aynı cihazı kullanıyorum ama neden bootloop olmus anlamadim arkadaş yanlış boot.img flashlamis sanirim.
Hayır orijinal boot dosyasını flashladım

Magisk'in içinde kaldırma yeri vardı hatta MIUI'nin kendi güvenlik uygulamasında bile vardı. Keşke onları kullansaydiniz. Tekrar stock ROM atmayı deneyin.
Cihaz yurt dışı rom atamam redmi Note 10s recoveryler bozuk zaten

Hayır orijinal boot dosyasını flashladım

Cihaz yurt dışı ROM atamam Redmi Note 10s recoveryler bozuk zaten

Hocam oncelikle global ROM mu kullaniyorsunuz. Ayni surumu indirmis olsaniz bile baska bolgenin ROM'unu indirmis olabilirsiniz. İkinci olarak Xiaomi cihazlarda stock ROM atmak icin recovery gerekmiyor Fastboot yeterli.

@Kullanıcı311 senin yardım etme ihtimalin var mı acaba?

Hocam oncelikle global ROM mu kullaniyorsunuz. Ayni surumu indirmis olsaniz bile baska bolgenin ROM'unu indirmis olabilirsiniz. İkinci olarak Xiaomi cihazlarda stock ROM atmak icin recovery gerekmiyor Fastboot yeterli.
MIUI 13.0.11 Yüklü idi ve onun stock boot IMG dosyasını flashladım.
Fastboot rom atamam hem PC bozuk hemde cihaz yurt dışı kacak

@Kullanıcı311 senin yardım etme ihtimalin var mı acaba?

MIUI 13.0.11 Yüklü idi ve onun stock boot IMG dosyasını flashladım.
Fastboot rom atamam hem PC bozuk hemde cihaz yurt dışı kacak
Hocam anlasim MIUI surumunuz 13.0.11 ama Xiaomi MIUI sürümlerini bölge bölge ayırıyor. Örneğin Global, Endonezya, Hindistan ve Türkiye gibi.

Pc bozuksa nasil stock boot.img flashladiniz.

Geri
Yukarı