Çözüldü Redmi Note 10s şarjı çabuk bitmeye başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

A3efeoyunda1

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Pro, Intel Core i3-3217U, Intel HD Graphics 4000, 4GB DDR3 Ram, 500GB HDD
Redmi Note 10s kullanıyorum şarjım 2 gündür fazla kullanıldığını fark ettim. Kaspersky ile virüs taraması yaptığımda hiçbir şey çıkmadı. Galeri uygulaması normalden fazla şarj tüketiyor nedeni ne olabilir?

Psikolojik de olabilir tam anlamadım ama telefon hızlı şarj olmuyor gibi. Hızlı şarj özelliği aktif oluyor.

Galeriye indirdiğim resimler daha geç geliyor.

Screenshot_2022-12-10-14-51-36-653_com.miui.securitycenter.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Redmi Note 10s kullanıyorum şarjım 2 gündür fazla kullanıldığını fark ettim. Kaspersky ile virüs taraması yaptığımda hiçbir şey çıkmadı. Galeri uygulaması normalden fazla şarj tüketiyor nedeni ne olabilir?

Psikolojik de olabilir tam anlamadım ama telefon hızlı şarj olmuyor gibi. Hızlı şarj özelliği aktif oluyor.

Eki Görüntüle 1598703
Cihaza hard reset atman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1598696

Eki Görüntüle 1598696

Bir ara aynı sorun bende de vardı. Pil kısmına baktım galeri çok yiyordu. Sıfırladım telefonu düzeldi.

Eki Görüntüle 1598703
Cihaza hard reset atman gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Galeriyle alakalı. Verilerini yedekle ve hard reset at. Cihazında ki bütün bilgiler sıfırlanacak.
fotoğraflarım yedekli zaten en sevdiğim oyunun data ve obb dosyalarını alsam yeter

Geri
Yukarı