Redmi Note 10s (secret) uygun TWRP yok

Orange Fox Recovery atın. YouTube'da Dot SM diye bir kanal var, hep Redmi Note 10s ile ilgili şeyler yapıyor. onun sayesinde Pixel Experience kurdum kişisel telefonuma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Device Info HW programından SYSTEM/device benim orada secret yazıyor.
Secret ve rosemary aynı cihazlar. İkisi de Note 10S cihazı.

Arkadaşlar Redmi Note 10S için TWRP lazım. Kod adı rosemary olan TWRP attım, brick oldu. Kod adı secret olan TWRP lazım.

Ve ayrıyeten her TWRP her MIUI vendorüne uygun değil. Tıpatıp aynı fakat secret olan TWRP'yi kursanız yine softbrick edersiniz yüksek ihtimal.

Son düzenleme:
Secret ve rosemary aynı cihazlar. İkisi de Note 10S cihazı.

Ve ayrıyeten her TWRP her MIUI vendorüne uygun değil. Tıpatıp aynı fakat secret olan TWRP'yi kursanız yine softbrick edersiniz yüksek ihtimal.

Evet eskiden denemiştim TWRP her türlü softbrick yemiştim OFox öyle bir dert yok.

Biliyorum zaten bu OFox'u kullanıyorum ama bir sorum var.
Her OFox veya TWRP atışımda bootloop oluyor bunun çözümü ne?
Flash current OFox yapsam geçer mi?

MIUI'da mı?

MIUI'da ise MIUI stock boot imajını flaşla sonra yeniden başlatmadan flash current OFox yap.

Son düzenleme:
MIUI'da mı?

MIUI'da ise MIUI stock boot imajını flaşla sonra yeniden başlatmadan flash current OFox yap.
Evet MIUI 14.0.4 normal Fastboot flash boot x.img yapıyorum Ofox giriyor ama normal sistemden başlat diyince yinede ofox'a atıyor inatla.
Pixel experience kuruncada aynısını yaptı zar zor normal açmıştım

Evet MIUI 14.0.4 normal Fastboot flash boot X. İmg yapıyorum OFox giriyor ama normal sistemden başlat deyince yine de OFox'a atıyor inatla.
PixelExperience kurunca da aynısını yaptı zar zor normal açmıştım.

Dediğim gibi. MIUI kullanacaksan, OFox flaşladıktan sonra kendi ofoxa girmesini bekleme. Direk kendin ofoxa gir. Sonra stock boot imajını flaşladıktan sonra yeniden başlatmadan reflash yap.

Diğer ROM'lar için her zaman ROM'un stock boot imajına ihtiyacın var. OFox kendi başına asla boot edemez. OFox'a, ROM'u boot etmesine yardımcı olan, ROM'un stock boot dosyalarına ihtiyaç var. Boot imajını flaşladıktan sonra bu yüzden reflash yapıyoruz. Reflash yapınca kurulu olan boot imajının dosyalarını kendisi ile eşliyor. Bu sayede ROM OFox ile boot edebiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı