Redmi Note 10s sorun çıkartır mı?

MIUI sadece Note 9 Pro'da mı sorunlu değerli hocam?
Çevremde de Redmi kullanan var, memnun olanını görmedim.

Hocam kötü değil demedim.
Kötü yine evet ama Redmi Note 9 serisinde yaşanan sorunlar apayrı bir seviye.

Çoğu cihazda yine sorun yaşatıyor ama Note 9/9 Pro modellerindeki sorunlar diğer modellere göre bayağı fazlaydı.

Hocam o cihazda MIUI kronik sorunlu :D

Her cihazda Note 9 serisindeki kadar kötü değil, öyle olsaydı hiç satmazdı Xiaomi.
Mesela ben Mi 9T kullanıyorum, e-postaların ve Discord bildirimlerinin bazen geç gelmesi dışında sorunum yok. 😃 MIUI arayüzü çok hoşuma gidiyor ayrıca.

İnternette birazcık araştırma yapınca bazı Note 10 serisi Xiaomi modellerinde sorunlar çıkabildiğini (kameraya toz girmesi, donma vs.) Okudum. Bu modelin yazılımsal ya da donanımsal problemleri var mıdır? Redmi Note 10s ve Oppo Reno 5 Lite arasında hangisi daha sorunsuzdur sizce?

Kameraya toz girme olayı sadece Note 9 Pro modelinde mevcut.
Cihaz yazılımsal anlamda sorun çıkarıp çıkarmayacağı belli değil (her cihaz için geçerli bu durum :D)
rakiplerinden geride kalan bir yazılım olduğu kesin ama MIUI 12.5 ile fazlasıyla düzeltildiğini söylüyor kullanıcılar.
Alabilirsiniz yani ama bütçeniz yeterse Realme 8 Pro modeline de bir bakın derim.

Note 9 Pro kullandım, MIUI rezalet.
Almayın, A52 öneririm.
@HaWlI KuLlANIcI

Hocam yeni sürümlerde düzeltildiği söyleniyor çoğu sorunun.
Note 8'e gelen güncelleme benim cihazıma hâla gelmediği için bir şey de diyemiyorum ama :D

Hocam konuyu biraz açabilir misiniz? Ne konuda pişmanlık yarattı?

Aldığım gün şarj olmamaya başladı düzeldi gibi oldu yarın gene oldu şimdi gene arada sırada oluyor başka şarjda denedim ama aynı Chrome'da takılırken vb donuyor takılıyor.

Bu modelde bir donma sorunu yok. Kameraya toz girmesi genelde Note 9 Pro serisinde rastlanan bir durum. Benim cihazda şu ana kadar öyle bir durum olmadı. Kamera korumalı kılıf kullanabilirsiniz.

Hocam arka kapağa bastırınca kapak içine işliyor mu? Kamera kısmı ve şarj kısmı (kamera yanı)
Merhaba. Ben Xiaomi Redmi Note 10 s kullanıyorum bir sorun olmadı. Gayet hızlı yazılımda güncel.

Hocam arka kapağa bastırınca içine doğru gidiyor, yani içerde hava boşluğu gibi bir şey var. 2 ise: Üst hoparlörden ses gelmiyor. Normal hoparlör ve ahizeden ses geliyor. Üst hoparlörde 3 tane yer var; 2sinin içi boş, 1 tanesinin içinde hoparlör var. Ondan da ses geliyor mu, bilmiyorum ve Zoom'da kullanıcı adı olarak Android bluedroid yazıyor zahmet olmazsa sizde bir indirip dener misiniz sizde de öyle mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı